Nora, Nora kommun

Nora; Lägenheter

Alla slutpriser för lägenheter - Nora, Nora kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

208 sålda bostäder

Sålt i juli 2014

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jul. 2014

Rättarvägen 6 C

Lägenhet
Nora - Hitorp, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

94 m²

4 rum

4 665 kr/mån

Slutpris 170 000 kr-15 %

1 809 kr/m²

Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg

Sålt i juni 2014

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2014

Rättarvägen 22 E

Lägenhet
Nora - Hitorp, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

96 m²

4 rum

4 245 kr/mån

Slutpris 185 000 kr+16 %

1 927 kr/m²

Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg

Sålt i mars 2014

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 mar. 2014

Rättarvägen 22 D

Lägenhet
Nora, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

96 m²

4 rum

4 255 kr/mån

Slutpris 160 000 kr-6 %

1 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg

Sålt i februari 2014

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 feb. 2014

Kristinebergsvägen 15

Lägenhet
Marstrandshagen, Nora kommun

81 m²

3 rum

4 200 kr/mån

Slutpris 420 000 kr+112 %

5 185 kr/m²

HusmanHagberg Örebro

Sålt i september 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2013

Rättarvägen 22 D

Lägenhet
Nora, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

96 m²

4 rum

4 192 kr/mån

Slutpris 160 000 kr±0 %

1 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 sep. 2013

Rättarvägen 26 A

Lägenhet
Nora, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

96 m²

4 rum

4 192 kr/mån

Slutpris 155 000 kr-3 %

1 615 kr/m²

Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg

Sålt i augusti 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2013

Kristinebergsvägen 12

Lägenhet
Nora, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

104,9 m²

4 rum

6 168 kr/mån

Slutpris 150 000 kr±0 %

1 430 kr/m²

Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg

Sålt i maj 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2013

Rättarvägen 36C

Lägenhet
Nora - Hitorp, Nora kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

80 m²

3 rum

4 001 kr/mån

Slutpris 150 000 kr+7 %

1 875 kr/m²

Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg

Visar 201 - 208 av 208

Artiklar från Hemnet