Fågelbacksgatan, Malmö kommun
Fågelbacksgatan; Lägenheter
Alla slutpriser för lägenheter - Fågelbacksgatan, Malmö kommun
Hitta en lokal mäklare!
Se vilka som sålt i området.
Vill du veta vad din bostad är värd?
Värdeindikation på din bostad
Sålt i februari 2014
Maps Data: Google © 2026
Fågelbacksgatan 34B
Slottsstaden, Malmö kommun
60 m²
2 rum
Slutpris 1 325 000 kr-4 %
22 083 kr/m²
Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Sålt i oktober 2013
Maps Data: Google © 2026
Fågelbacksgatan 14B
Fågelbacken, Malmö kommun
69 m²
3 rum
Slutpris 1 305 000 kr+2 %
18 913 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Fågelbacksgatan 14B
Fågelbacken, Malmö kommun
69 m²
3 rum
Slutpris 1 400 000 kr±0 %
20 290 kr/m²
Croisette Fastighetsförmedling
Sålt i juni 2013
Maps Data: Google © 2026
Fågelbacksgatan 6A
Slottsstaden / Fågelbacken, Malmö kommun
88 m²
3 rum
Slutpris 1 700 000 kr±0 %
19 318 kr/m²
Fastighetsbyrån Malmö
Visar 251 - 254 av 254