Lindesbergs kommun

Lindesbergs kommun; Lägenheter

Alla slutpriser för lägenheter - Lindesbergs kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

606 sålda bostäder

Sålt i maj 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2013

Högstadieplan 16

Lägenhet
Lindesberg, Lindesbergs kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

107 m²

4 rum

5 980 kr/mån

Slutpris 435 000 kr-3 %

4 065 kr/m²

Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg

Sålt i mars 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 mar. 2013

Ålkilsplan 8

Lägenhet
Lindesberg Centralt, Lindesbergs kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

58,5 m²

2 rum

2 657 kr/mån

Slutpris 250 000 kr-9 %

4 274 kr/m²

Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2013

Högstadieplan 2

Lägenhet
Högstadieplan, Lindesberg, Lindesbergs kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

113,5 m²

4,5 rum

5 524 kr/mån

Slutpris 180 000 kr-39 %

1 586 kr/m²

Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 mar. 2013

Skördestigen 19

Lägenhet
Mariedal, Frövi, Lindesbergs kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

113 m²

4 rum

5 020 kr/mån

Slutpris 160 000 kr-18 %

1 416 kr/m²

Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg

Sålt i december 2012

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 dec. 2012

Högstadieplan 9

Lägenhet
Lindesberg, Högstadieplan, Lindesbergs kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

4,5 rum

5 524 kr/mån

Slutpris 400 000 kr+33 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 dec. 2012

Bergslagsvägen 9A

Lägenhet
Lindesberg, Lindesbergs kommun
Fastighetsbyrån Lindesberg

2 rum

3 024 kr/mån

Slutpris 185 000 kr+68 %
Fastighetsbyrån Lindesberg
Fastighetsbyrån Lindesberg

Visar 601 - 606 av 606

Artiklar från Hemnet