Falkenberg, Falkenbergs kommun

Falkenberg; Lägenheter

Alla slutpriser för lägenheter - Falkenberg, Falkenbergs kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

1 938 sålda bostäder

Sålt i april 2025

Nygatan 26, Centrum, Falkenbergs kommun
  • Såld 16 apr. 2025
profilfoto på mäklare
OlaClaesson

Nygatan 26

Lägenhet
Centrum, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

55 m²

2 rum

3 362 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 150 000 kr-32 %

20 909 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Solhagavägen 20 B, Falkagård, Falkenbergs kommun
  • Såld 14 apr. 2025
profilfoto på mäklare
AngelicaJohansson

Solhagavägen 20 B

Lägenhet
Falkagård, Falkenbergs kommun
Mäklarhuset Falkenberg

89,5 m²

3 rum

7 665 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 450 000 kr-10 %

5 028 kr/m²

Mäklarhuset Falkenberg
Mäklarhuset Falkenberg
Fabriksgatan 7, Centrum, Falkenbergs kommun
  • Såld 11 apr. 2025
profilfoto på mäklare
AntonBrosved

Fabriksgatan 7

Lägenhet
Centrum, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg

62 m²

2 rum

5 437 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 400 000 kr±0 %

22 581 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Sandgatan 17, Centrum, Falkenbergs kommun
  • Såld 10 apr. 2025
profilfoto på mäklare
AlexanderFallström

Sandgatan 17

Lägenhet
Centrum, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg

82,1 m²

3 rum

5 124 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr-8 %

28 015 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Spireastigen 4 A, Kristineslätt, Falkenbergs kommun
  • Såld 2 apr. 2025

Spireastigen 4 A

Lägenhet
Kristineslätt, Falkenbergs kommun
Fastighetsbyrån Falkenberg

108 m²

4 rum

5 750 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 915 000 kr+1 %

26 991 kr/m²

Fastighetsbyrån Falkenberg
Fastighetsbyrån Falkenberg

Sålt i mars 2025

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2025
profilfoto på mäklare
TimSvensson

Spireastigen 17

Lägenhet
Kristineslätt, Falkenbergs kommun
Bjurfors Falkenberg

72 m²

3 rum

5 533 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 775 000 kr-11 %

24 653 kr/m²

Bjurfors Falkenberg
Bjurfors Falkenberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2025

Hertings Allé 9 C

Lägenhet
Herting, Falkenbergs kommun

73 m²

3 rum

5 961 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 990 000 kr±0 %

13 562 kr/m²

Hemverket AB
Kärrets väg 9B, Arvidstorp, Falkenbergs kommun
  • Såld 8 mar. 2025

Kärrets väg 9B

Lägenhet
Arvidstorp, Falkenbergs kommun
Varberg & Falkenbergs Fastighetsbyrå AB

70 m²

3 rum

5 286 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr+6 %

26 429 kr/m²

Varberg & Falkenbergs Fastighetsbyrå AB
Varberg & Falkenbergs Fastighetsbyrå AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2025
profilfoto på mäklare
GustavSandén

Hemvärnsvägen 13

Lägenhet
Hjortsberg, Falkenbergs kommun
Bjurfors Falkenberg

59 m²

2 rum

4 037 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr-7 %

31 356 kr/m²

Bjurfors Falkenberg
Bjurfors Falkenberg

Sålt i februari 2025

Hertings allé 11A, Falkenberg, Falkenbergs kommun
  • Såld 27 feb. 2025
profilfoto på mäklare
DaniellaAhlström

Hertings allé 11A

Lägenhet
Falkenberg, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

68,5 m²

3 rum

5 641 kr/mån

Slutpris 1 230 000 kr-4 %

17 956 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Köpmansgatan 4, Centrum, Falkenbergs kommun
  • Såld 26 feb. 2025

Köpmansgatan 4

Lägenhet
Centrum, Falkenbergs kommun
Fastighetsbyrån Falkenberg

37 m²

1 rum

2 344 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 750 000 kr-5 %

20 270 kr/m²

Fastighetsbyrån Falkenberg
Fastighetsbyrån Falkenberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2025
profilfoto på mäklare
TimSvensson

Väktaregatan 11B

Lägenhet
Västra Gärdet, Falkenbergs kommun
Bjurfors Falkenberg

46,5 m²

1,5 rum

4 205 kr/mån

Slutpris 920 000 kr+3 %

19 785 kr/m²

Bjurfors Falkenberg
Bjurfors Falkenberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 feb. 2025
profilfoto på mäklare
TimSvensson

Storgatan 17 B

Lägenhet
Centrum, Falkenbergs kommun
Bjurfors Falkenberg

64 m²

2 rum

3 796 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 750 000 kr±0 %

27 344 kr/m²

Bjurfors Falkenberg
Bjurfors Falkenberg
Solhagavägen 6B, Falkagård, Falkenbergs kommun
  • Såld 21 feb. 2025
profilfoto på mäklare
DaniellaAhlström

Solhagavägen 6B

Lägenhet
Falkagård, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

87,5 m²

3 rum

7 630 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 425 000 kr-14 %

4 857 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2025

Viljansvägen 24 D

Lägenhet
Arvidstorp, Falkenbergs kommun
Fastighetsbyrån Falkenberg

57 m²

2 rum

4 402 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 900 000 kr+1 %

15 789 kr/m²

Fastighetsbyrån Falkenberg
Fastighetsbyrån Falkenberg
Hjortvägen 30D, Hjortsberg, Falkenbergs kommun
  • Såld 17 feb. 2025

Hjortvägen 30D

Lägenhet
Hjortsberg, Falkenbergs kommun

81 m²

3 rum

5 657 kr/mån

Slutpris 2 000 000 kr-5 %

24 691 kr/m²

SkandiaMäklarna Varberg
Edvards väg 10b, Arvidstorp, Falkenbergs kommun
  • Såld 15 feb. 2025
profilfoto på mäklare
OlaClaesson

Edvards väg 10b

Lägenhet
Arvidstorp, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

84 m²

3 rum

5 326 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 100 000 kr-4 %

13 095 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 feb. 2025
profilfoto på mäklare
TimSvensson

Ormvråksvägen 13E

Lägenhet
Falkagård, Falkenbergs kommun
Bjurfors Falkenberg

69,5 m²

2,5 rum

5 902 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 650 000 kr±0 %

9 353 kr/m²

Bjurfors Falkenberg
Bjurfors Falkenberg
Fabriksgatan 8, Centrum, Falkenbergs kommun
  • Såld 10 feb. 2025
profilfoto på mäklare
OlaClaesson

Fabriksgatan 8

Lägenhet
Centrum, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

39,5 m²

1 rum

2 871 kr/mån

Slutpris 1 270 000 kr-6 %

32 152 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 feb. 2025

Fiskaregatan 4C

Lägenhet
Västra Gärdet, Falkenbergs kommun
Fastighetsbyrån Falkenberg

70 m²

3 rum

6 306 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 045 000 kr-5 %

14 929 kr/m²

Fastighetsbyrån Falkenberg
Fastighetsbyrån Falkenberg

Sålt i januari 2025

Allévägen 30C, Herting, Falkenbergs kommun
  • Såld 30 jan. 2025

Allévägen 30C

Lägenhet
Herting, Falkenbergs kommun
Fastighetsbyrån Falkenberg

52,5 m²

2 rum

3 991 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 895 000 kr-10 %

17 048 kr/m²

Fastighetsbyrån Falkenberg
Fastighetsbyrån Falkenberg
Viljansvägen 26 A, Arvidstorp, Falkenbergs kommun
  • Såld 29 jan. 2025

Viljansvägen 26 A

Lägenhet
Arvidstorp, Falkenbergs kommun
Fastighetsbyrån Falkenberg

57 m²

2 rum

4 544 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-7 %

19 298 kr/m²

Fastighetsbyrån Falkenberg
Fastighetsbyrån Falkenberg
Allévägen 30B, Herting, Falkenbergs kommun
  • Såld 27 jan. 2025
profilfoto på mäklare
EmilJohansson

Allévägen 30B

Lägenhet
Herting, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg

57 m²

2 rum

4 327 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 075 000 kr±0 %

18 860 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jan. 2025
profilfoto på mäklare
TimSvensson

Betesvägen 4B

Lägenhet
Centrum, Falkenbergs kommun
Bjurfors Falkenberg

65 m²

2 rum

5 661 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 450 000 kr±0 %

22 308 kr/m²

Bjurfors Falkenberg
Bjurfors Falkenberg
Jonsavägen 16, Arvidstorp, Falkenbergs kommun
  • Såld 24 jan. 2025
profilfoto på mäklare
DaniellaAhlström

Jonsavägen 16

Lägenhet
Arvidstorp, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

80 m²

3 rum

5 641 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 650 000 kr-3 %

33 125 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Sandgatan 37B, Centrum, Falkenbergs kommun
  • Såld 24 jan. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaRahm

Sandgatan 37B

Lägenhet
Centrum, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

82,5 m²

3 rum

6 771 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr+12 %

17 576 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Bacchus väg 4, Bacchus, Falkenbergs kommun
  • Såld 22 jan. 2025
profilfoto på mäklare
OlaClaesson

Bacchus väg 4

Lägenhet
Bacchus, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

97 m²

3 rum

5 783 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 100 000 kr±0 %

52 577 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2025

Skräddarevägen 3 B

Lägenhet
Östra Gärdet, Falkenbergs kommun
Fastighetsbyrån Falkenberg

107,7 m²

4 rum

4 613 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 425 000 kr-5 %

13 231 kr/m²

Fastighetsbyrån Falkenberg
Fastighetsbyrån Falkenberg
Holgersgatan 1A, Centrum, Falkenbergs kommun
  • Såld 9 jan. 2025
profilfoto på mäklare
AntonBrosved

Holgersgatan 1A

Lägenhet
Centrum, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg

64,5 m²

2 rum

6 683 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 875 000 kr-2 %

13 566 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg

Sålt i december 2024

Fiskaregatan 4B, Västra Gärdet, Falkenbergs kommun
  • Såld 21 dec. 2024
profilfoto på mäklare
AntonBrosved

Fiskaregatan 4B

Lägenhet
Västra Gärdet, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg

55 m²

2 rum

5 065 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 995 000 kr±0 %

18 091 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 dec. 2024
profilfoto på mäklare
TimSvensson

Nygatan 26

Lägenhet
Centrum, Falkenbergs kommun
Bjurfors Falkenberg

43 m²

1,5 rum

2 657 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 130 000 kr-5 %

26 279 kr/m²

Bjurfors Falkenberg
Bjurfors Falkenberg
Ringvägen 10, Centrum, Falkenbergs kommun
  • Såld 15 dec. 2024
profilfoto på mäklare
AnnaRahm

Ringvägen 10

Lägenhet
Centrum, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

75,4 m²

3 rum

5 191 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 040 000 kr-6 %

40 318 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Fiskaregatan 4B, Falkenberg, Falkenbergs kommun
  • Såld 15 dec. 2024
profilfoto på mäklare
SofieGustavsson

Fiskaregatan 4B

Lägenhet
Falkenberg, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

62 m²

2 rum

5 615 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 000 000 kr-9 %

16 129 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Kindbons väg 4B, Arvidstorp, Falkenbergs kommun
  • Såld 13 dec. 2024
profilfoto på mäklare
SofieGustavsson

Kindbons väg 4B

Lägenhet
Arvidstorp, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

84 m²

3 rum

5 326 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 300 000 kr+2 %

15 476 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Skrädda stavas väg 28A, Arvidstorp, Falkenbergs kommun
  • Såld 9 dec. 2024
profilfoto på mäklare
AlexanderFallström

Skrädda stavas väg 28A

Lägenhet
Arvidstorp, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg

71 m²

2 rum

4 703 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 375 000 kr-1 %

19 366 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Viljansvägen 24C, Arvidstorp, Falkenbergs kommun
  • Såld 6 dec. 2024
profilfoto på mäklare
JohannaAhlqvist

Viljansvägen 24C

Lägenhet
Arvidstorp, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg

57 m²

2 rum

4 505 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr-16 %

18 421 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Fiskaregatan 6B, Västra Gärdet, Falkenbergs kommun
  • Såld 5 dec. 2024

Fiskaregatan 6B

Lägenhet
Västra Gärdet, Falkenbergs kommun
Fastighetsbyrån Falkenberg

78 m²

3 rum

7 018 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 075 000 kr-2 %

13 782 kr/m²

Fastighetsbyrån Falkenberg
Fastighetsbyrån Falkenberg

Sålt i november 2024

Brattens väg 6C, Arvidstorp, Falkenbergs kommun
  • Såld 29 nov. 2024

Brattens väg 6C

Lägenhet
Arvidstorp, Falkenbergs kommun
Varberg & Falkenbergs Fastighetsbyrå AB

72,5 m²

3 rum

5 448 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 650 000 kr±0 %

22 759 kr/m²

Varberg & Falkenbergs Fastighetsbyrå AB
Varberg & Falkenbergs Fastighetsbyrå AB
Bräckevägen 31B, Falkenberg, Falkenbergs kommun
  • Såld 22 nov. 2024
profilfoto på mäklare
DaniellaAhlström

Bräckevägen 31B

Lägenhet
Falkenberg, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

102 m²

4 rum

7 141 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 100 000 kr±0 %

10 784 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 nov. 2024
profilfoto på mäklare
GustavSandén

Hemvärnsvägen 13

Lägenhet
Hjortsberg, Falkenbergs kommun
Bjurfors Falkenberg

84 m²

3 rum

5 346 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

41 667 kr/m²

Bjurfors Falkenberg
Bjurfors Falkenberg
Kärrets väg 3A, Arvidstorp, Falkenbergs kommun
  • Såld 16 nov. 2024
profilfoto på mäklare
SofieGustavsson

Kärrets väg 3A

Lägenhet
Arvidstorp, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

82 m²

3 rum

5 931 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr±0 %

20 122 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Brattens Väg 10a, Arvidstorp, Falkenbergs kommun
  • Såld 13 nov. 2024
profilfoto på mäklare
OlleBergsten

Brattens Väg 10a

Lägenhet
Arvidstorp, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

52 m²

2 rum

4 304 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 400 000 kr-3 %

26 923 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Bacchus väg 6, Skrea Strand, Falkenbergs kommun
  • Såld 12 nov. 2024
profilfoto på mäklare
EmilJohansson

Bacchus väg 6

Lägenhet
Skrea Strand, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg

91,6 m²

3 rum

5 091 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 4 500 000 kr-3 %

49 127 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Strandridaregatan 2B, Västra Gärdet, Falkenbergs kommun
  • Såld 8 nov. 2024
profilfoto på mäklare
OlaClaesson

Strandridaregatan 2B

Lägenhet
Västra Gärdet, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

64,5 m²

2 rum

5 037 kr/mån

Slutpris 1 265 000 kr-6 %

19 612 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Västgötavägen 19A, Vindilen/Östra Gärdet, Falkenbergs kommun
  • Såld 5 nov. 2024
profilfoto på mäklare
AntonBrosved

Västgötavägen 19A

Lägenhet
Vindilen/Östra Gärdet, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg

62 m²

2 rum

2 971 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 400 000 kr±0 %

22 581 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2024
profilfoto på mäklare
TimSvensson

Bacchus väg 4

Lägenhet
Skrea strand, Falkenbergs kommun
Bjurfors Falkenberg

97 m²

4 rum

5 783 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 200 000 kr-1 %

43 299 kr/m²

Bjurfors Falkenberg
Bjurfors Falkenberg
Köpmansgatan 6, Centrum, Falkenbergs kommun
  • Såld 1 nov. 2024

Köpmansgatan 6

Lägenhet
Centrum, Falkenbergs kommun
LF Fastighetsförmedling Falkenberg

74 m²

3 rum

3 769 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

22 905 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Falkenberg
LF Fastighetsförmedling Falkenberg

Sålt i oktober 2024

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 okt. 2024
profilfoto på mäklare
TimSvensson

Nygatan 20

Lägenhet
Centrum, Falkenbergs kommun
Bjurfors Falkenberg

79,5 m²

3 rum

4 404 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-17 %

17 610 kr/m²

Bjurfors Falkenberg
Bjurfors Falkenberg
Bacchus väg 2, Skrea Strand, Falkenbergs kommun
  • Såld 25 okt. 2024
profilfoto på mäklare
OlaClaesson

Bacchus väg 2

Lägenhet
Skrea Strand, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

91 m²

3 rum

5 150 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 450 000 kr-3 %

48 901 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Betesvägen 4C, Östra Gärdet, Falkenbergs kommun
  • Såld 23 okt. 2024
profilfoto på mäklare
SofieGustavsson

Betesvägen 4C

Lägenhet
Östra Gärdet, Falkenbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

66 m²

2 rum

5 631 kr/mån

Slutpris 560 000 kr-25 %

8 485 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg
Svensk Fastighetsförmedling Falkenberg

Visar 151 - 200 av 1938

Artiklar från Hemnet