Blekinge län

Blekinge län; Lägenheter

Alla slutpriser för lägenheter - Blekinge län

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

5 988 sålda bostäder

Sålt i september 2025

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025
profilfoto på mäklare
NamPawakhang

Pantarholmskajen 2A

Lägenhet
Pantarholmen, Karlskrona kommun
Liwing Mäklarbyrå

52 m²

2 rum

4 279 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 725 000 kr+2 %

33 173 kr/m²

Liwing Mäklarbyrå
Liwing Mäklarbyrå
Älgbacken 3A, Ronneby, Ronneby kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Älgbacken 3A

Lägenhet
Ronneby, Ronneby kommun
LF Fastighetsförmedling Ronneby

73,5 m²

3 rum

4 426 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 340 000 kr-31 %

4 626 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Ronneby
LF Fastighetsförmedling Ronneby
Regeringsgatan 128, Karlshamn Centrum, Karlshamns kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Regeringsgatan 128

Lägenhet
Karlshamn Centrum, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

40,5 m²

1 rum

2 394 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 550 000 kr±0 %

13 580 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 sep. 2025

Vilboksvägen 15 A

Lägenhet
Olofström, Olofströms kommun

75 m²

3 rum

6 451 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 250 000 kr+67 %

3 333 kr/m²

Hemverket AB
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 sep. 2025

Östra Vittusgatan 5B

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
Fastighetsbyrån Karlskrona

102 m²

3 rum

5 933 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 325 000 kr+6 %

32 598 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlskrona
Fastighetsbyrån Karlskrona
Anna Fischerströms gata 11, Pottholmen, Karlskrona kommun
  • Såld 14 sep. 2025

Anna Fischerströms gata 11

Lägenhet
Pottholmen, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

53+11 m²

2 rum

4 618 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 995 000 kr-3 %

56 509 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Västra Prinsgatan 20B

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

34,5 m²

1 rum

2 166 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 175 000 kr-6 %

34 058 kr/m²

HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025
profilfoto på mäklare
NamPawakhang

Guldsmedsgränd 5A

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
Liwing Mäklarbyrå

27 m²

1 rum

2 748 kr/mån

Slutpris 795 000 kr-2 %

29 444 kr/m²

Liwing Mäklarbyrå
Liwing Mäklarbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2025
profilfoto på mäklare
LinnWalderton

Hantverkaregatan 25

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
Liwing Mäklarbyrå

39 m²

1 rum

2 399 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 225 000 kr-9 %

31 410 kr/m²

Liwing Mäklarbyrå
Liwing Mäklarbyrå
Anna Fischerströms gata 11, Trossö, Karlskrona kommun
  • Såld 11 sep. 2025
profilfoto på mäklare
HampusPehrsson

Anna Fischerströms gata 11

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
SkandiaMäklarna Karlskrona

53 m²

2 rum

4 619 kr/mån

Slutpris 3 025 000 kr+8 %

57 075 kr/m²

SkandiaMäklarna Karlskrona
SkandiaMäklarna Karlskrona
Schackvägen 2, Kämpaslätten, Sölvesborgs kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Schackvägen 2

Lägenhet
Kämpaslätten, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

93,5 m²

3 rum

4 353 kr/mån

Slutpris 2 300 000 kr+1 %

24 599 kr/m²

Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025

Östra Prinsgatan 1C

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
Fastighetsbyrån Karlskrona

48 m²

2 rum

4 421 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 300 000 kr-4 %

27 083 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlskrona
Fastighetsbyrån Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025

Terrassvägen 32

Lägenhet
Skogsborg, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

106,5 m²

4 rum

4 908 kr/mån

Slutpris 1 850 000 kr-3 %

17 371 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Drottninggatan 42A, Trossö, Karlskrona kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Drottninggatan 42A

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
LF Fastighetsförmedling Karlskrona

27,5 m²

1 rum

2 375 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 940 000 kr-6 %

34 182 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlskrona
LF Fastighetsförmedling Karlskrona
Vilboksvägen 17C, Vilboken, Olofströms kommun
  • Såld 7 sep. 2025

Vilboksvägen 17C

Lägenhet
Vilboken, Olofströms kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

77,5 m²

3 rum

6 420 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 265 000 kr-29 %

3 419 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 sep. 2025

Östra Storgatan 14C

Lägenhet
Centrum, Sölvesborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

121 m²

5 rum

4 992 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 475 000 kr-8 %

12 190 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Östergatan 10 A lgh 1203

Lägenhet
Pantarholmen, Karlskrona kommun
Fastighetsbyrån Karlskrona

48 m²

2 rum

4 160 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 925 000 kr-16 %

19 271 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlskrona
Fastighetsbyrån Karlskrona
Hunnemaravägen 25, Gullbergslyckan, Karlshamns kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Hunnemaravägen 25

Lägenhet
Gullbergslyckan, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

59,5 m²

2 rum

3 508 kr/mån

Slutpris 425 000 kr+13 %

7 143 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Nordenskjöldsgatan 9B

Lägenhet
Björkholmen, Karlskrona kommun
Mäklarbyrå Louise L

63 m²

2 rum

4 943 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 890 000 kr-5 %

30 000 kr/m²

Mäklarbyrå Louise L
Mäklarbyrå Louise L
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Herrgårdsvägen 1K

Lägenhet
Hästö, Karlskrona kommun
Mäklarbyrå Louise L

42 m²

1 rum

3 070 kr/mån

Slutpris 745 000 kr-17 %

17 738 kr/m²

Mäklarbyrå Louise L
Mäklarbyrå Louise L
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Vallgatan 28A

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
Mäklarbyrå Louise L

78 m²

3 rum

4 081 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

25 577 kr/m²

Mäklarbyrå Louise L
Mäklarbyrå Louise L
Södra Fogdelyckegatan 28 lgh 43, Karlshamn Centrum, Karlshamns kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Södra Fogdelyckegatan 28 lgh 43

Lägenhet
Karlshamn Centrum, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

87,6 m²

3 rum

1 448 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr-13 %

22 831 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Norra Fogdelyckegatan 51C, Centrum, Karlshamns kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Norra Fogdelyckegatan 51C

Lägenhet
Centrum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

59 m²

2 rum

3 227 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 840 000 kr-4 %

14 237 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Prästslättsvägen 24, Prästslätten, Karlshamns kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Prästslättsvägen 24

Lägenhet
Prästslätten, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

38,5 m²

1 rum

3 387 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 165 000 kr-13 %

4 286 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Väpnarstigen 4A, Ronneby, Ronneby kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Väpnarstigen 4A

Lägenhet
Ronneby, Ronneby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona

73 m²

3 rum

4 917 kr/mån

Slutpris 740 000 kr-7 %

10 137 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 sep. 2025

Östra Vittusgatan 20

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

67,8 m²

3 rum

3 816 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 675 000 kr-12 %

24 705 kr/m²

HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Stenhagsvägen 36, Stenhagen, Karlshamns kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Stenhagsvägen 36

Lägenhet
Stenhagen, Karlshamns kommun
HusmanHagberg Karlshamn

68 m²

2 rum

4 419 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 625 000 kr-10 %

9 191 kr/m²

HusmanHagberg Karlshamn
HusmanHagberg Karlshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Lövsalsvägen 16

Lägenhet
Valjeviken, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

95 m²

3 rum

5 220 kr/mån

Slutpris 2 275 000 kr-3 %

23 947 kr/m²

Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Danagatan 8D

Lägenhet
Centralt, Sölvesborgs kommun
Fastighetsbyrån Sölvesborg

74 m²

3 rum

4 106 kr/mån

Slutpris 1 100 000 kr-8 %

14 865 kr/m²

Fastighetsbyrån Sölvesborg
Fastighetsbyrån Sölvesborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Rosenholmsvägen 5B

Lägenhet
Backabo, Karlskrona kommun
Mäklarbyrå Louise L

68,5 m²

2 rum

6 572 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 450 000 kr-10 %

6 569 kr/m²

Mäklarbyrå Louise L
Mäklarbyrå Louise L

Sålt i augusti 2025

Drottninggatan 4A, Karlshamn Centrum, Karlshamns kommun
  • Såld 30 aug. 2025

Drottninggatan 4A

Lägenhet
Karlshamn Centrum, Karlshamns kommun
LF Fastighetsförmedling Karlshamn

91,5 m²

3 rum

3 072 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 550 000 kr+11 %

27 869 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Karlshamn
LF Fastighetsförmedling Karlshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 aug. 2025
profilfoto på mäklare
IdaIvarsson

Kungsbron 7

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
Liwing Mäklarbyrå

51 m²

2 rum

3 978 kr/mån

Slutpris 2 700 000 kr-5 %

52 941 kr/m²

Liwing Mäklarbyrå
Liwing Mäklarbyrå
Nygatan 33, Centrum, Sölvesborgs kommun
  • Såld 30 aug. 2025

Nygatan 33

Lägenhet
Centrum, Sölvesborgs kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

75,5 m²

3 rum

5 235 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr±0 %

23 179 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Skepparegatan 8, Trossö, Karlskrona kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Skepparegatan 8

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun

28,8 m²

1 rum

1 991 kr/mån

Slutpris 875 000 kr-10 %

30 382 kr/m²

Mäklarhuset Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Ronnebyvägen 7D

Lägenhet
Kallinge, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

61,5 m²

2 rum

4 534 kr/mån

Slutpris 510 000 kr-5 %

8 293 kr/m²

Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025
profilfoto på mäklare
NamPawakhang

Amiralitetsgatan 6B

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
Liwing Mäklarbyrå

37 m²

1 rum

2 415 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 930 000 kr-5 %

25 135 kr/m²

Liwing Mäklarbyrå
Liwing Mäklarbyrå
Prästslättsvägen 8, Prästslätten, Karlshamns kommun
  • Såld 27 aug. 2025

Prästslättsvägen 8

Lägenhet
Prästslätten, Karlshamns kommun
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB

83,5 m²

3 rum

6 691 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 340 000 kr-3 %

4 072 kr/m²

Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Bäckströms Fastighetsmäkleri AB
Alamedan 12, Trossö, Karlskrona kommun
  • Såld 26 aug. 2025

Alamedan 12

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

90 m²

4 rum

5 170 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr-9 %

22 222 kr/m²

HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Regeringsgatan 115

Lägenhet
Centralt, Karlshamns kommun
Mäklarhuset Karlshamn

106 m²

4 rum

7 240 kr/mån

Slutpris 985 000 kr±0 %

9 292 kr/m²

Mäklarhuset Karlshamn
Mäklarhuset Karlshamn
Knut Hahnsgatan 5C, Ronneby, Ronneby kommun
  • Såld 25 aug. 2025

Knut Hahnsgatan 5C

Lägenhet
Ronneby, Ronneby kommun

64,5 m²

3 rum

4 234 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 800 000 kr+7 %

12 403 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 aug. 2025

Östergatan 10A

Lägenhet
Pantarholmen, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

37 m²

1 rum

3 123 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 925 000 kr-3 %

25 000 kr/m²

HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2025
profilfoto på mäklare
IdaIvarsson

Västra Vittusgatan 14

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
Liwing Mäklarbyrå

82,6 m²

3 rum

5 301 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 150 000 kr±0 %

38 136 kr/m²

Liwing Mäklarbyrå
Liwing Mäklarbyrå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 aug. 2025

Slättagårdsvägen 4

Lägenhet
Kallinge, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

59 m²

2 rum

3 973 kr/mån

Slutpris 450 000 kr±0 %

7 627 kr/m²

Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Lindblomsvägen 6a, Espedalen, Ronneby kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Lindblomsvägen 6a

Lägenhet
Espedalen, Ronneby kommun
Fastighetsbyrån Ronneby

98 m²

4 rum

6 795 kr/mån

Slutpris 650 000 kr-4 %

6 633 kr/m²

Fastighetsbyrån Ronneby
Fastighetsbyrån Ronneby
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Kilströmskajen 9A

Lägenhet
Björkholmen, Karlskrona kommun
Fastighetsbyrån Karlskrona

104 m²

3 rum

6 925 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 075 000 kr+2 %

39 183 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlskrona
Fastighetsbyrån Karlskrona
Drottninggatan 21C, Trossö, Karlskrona kommun
  • Såld 20 aug. 2025

Drottninggatan 21C

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
HusmanHagberg Karlskrona

75,5 m²

3 rum

4 637 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 580 000 kr-12 %

20 927 kr/m²

HusmanHagberg Karlskrona
HusmanHagberg Karlskrona
Surbrunnsvägen 9 , Centrum, Karlshamns kommun
  • Såld 19 aug. 2025

Surbrunnsvägen 9

Lägenhet
Centrum, Karlshamns kommun
Fastighetsbyrån Karlshamn

33,5 m²

1 rum

2 172 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 500 000 kr±0 %

14 925 kr/m²

Fastighetsbyrån Karlshamn
Fastighetsbyrån Karlshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 aug. 2025

Ellen Klemans gata 5

Lägenhet
Pottholmen, Karlskrona kommun
Mäklarbyrå Louise L

81 m²

3 rum

5 768 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 525 000 kr-2 %

43 519 kr/m²

Mäklarbyrå Louise L
Mäklarbyrå Louise L
Blåbärsvägen 5B, Påtorp, Ronneby kommun
  • Såld 16 aug. 2025

Blåbärsvägen 5B

Lägenhet
Påtorp, Ronneby kommun

111 m²

4 rum

7 443 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 700 000 kr-12 %

6 306 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 aug. 2025

Norra Möllebacksgränd 2

Lägenhet
Trossö, Karlskrona kommun
Mäklarbyrå Louise L

49 m²

1 rum

2 469 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr+10 %

33 673 kr/m²

Mäklarbyrå Louise L
Mäklarbyrå Louise L

Visar 251 - 300 av 2500

Artiklar från Hemnet