Slutpris

Storgatan 56A - Hiss

Lägenhet

Lägenhet - Sundsvall centrum, Sundsvalls kommun - Såld 18 december 2025

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Sundsvall
Slutpris1 850 000 kr

Pris per kvadratmeter

21 893 kr/m²

Utgångspris

1 850 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

84,5 m²

Balkong

Nej

Våning

4 av 8, hiss finns

Avgift

5 216 kr/mån

Driftskostnad

4 320 kr/år

Antal besök

1 003

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (18 december 2025)

Kontakta mäklaren

Artagan KeskinLF Fastighetsförmedling Sundsvall
Artagan Keskin

Karta

Slutpriser för liknande bostäder