Slutpris

Mosshagestigen 165 lgh 1202

Lägenhet

Lägenhet - Salem, Salems kommun - Såld 29 juni 2025

Logotyp av Fastighetsbyrån Salem
Logotyp av Fastighetsbyrån Salem
Slutpris2 200 000 kr

Pris per kvadratmeter

20 000 kr/m²

Utgångspris

2 395 000 kr

Prisutveckling

-195 000 kr (-8 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

110 m²

Balkong

Ja

Byggår

1992

Avgift

7 767 kr/mån

Driftskostnad

8 468 kr/år

Antal besök

1 409

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (29 juni 2025)

Kontakta mäklaren

Melki JergosFastighetsbyrån Salem
Melki Jergos
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder