Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Mäklare Melki Jergos

Melki Jergos

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Toredalsvägen 38, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 1 maj. 2026
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Toredalsvägen 38

Radhus
Rönninge, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

150 m²

5 rum

564 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 700 000 kr-6 %
Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 apr. 2026
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Fiskaruddsvägen 5

Lägenhet
Rönninge, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

56 m²

2 rum

4 365 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 100 000 kr-4 %

37 500 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Torparstigen 26, Salem, Salems kommun
  • Såld 24 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Torparstigen 26

Radhus
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

105 m²

4 rum

6 553 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 695 000 kr-7 %

25 667 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jan. 2026
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Mosshagestigen 166

Lägenhet
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

75 m²

3 rum

6 214 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 950 000 kr-7 %

26 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 nov. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Mosshagestigen 200

Lägenhet
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

74 m²

3 rum

5 930 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 790 000 kr-5 %

24 189 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 nov. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Trädgårdsmästarstigen 6

Lägenhet
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

60,9 m²

2 rum

4 444 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

29 557 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Fårhagestigen 3

Lägenhet
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

83 m²

3 rum

6 579 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr-6 %

38 554 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Mosshagestigen 90, Salem, Salems kommun
  • Såld 2 nov. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Mosshagestigen 90

Lägenhet
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

74 m²

3 rum

5 930 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 185 000 kr-5 %

29 527 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Fjärilstigen 135, Salem, Salems kommun
  • Såld 29 okt. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Fjärilstigen 135

Radhus
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

122+34 m²

5 rum

236 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 000 000 kr-12 %
Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 okt. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Bofinkstigen 43

Radhus
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

117+16 m²

6 rum

296 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr-4 %
Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 okt. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Tallsätravägen 15B

Lägenhet
Rönninge, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

78,5 m²

3 rum

5 745 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 475 000 kr+2 %

44 268 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Jägarstigen 4

Radhus
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

120 m²

5 rum

7 337 kr/mån

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

16 625 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Uttringe hages väg 11

Villa
Rönninge, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

154+70 m²

7 rum

2 293 m²
  • Uteplats

Slutpris 8 300 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Trädgårdsmästarstigen 8, Salem, Salems kommun
  • Såld 16 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Trädgårdsmästarstigen 8

Lägenhet
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

78,3 m²

3 rum

5 821 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 265 000 kr-9 %

28 927 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Domherrestigen 8

Radhus
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

120 m²

6 rum

369 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 225 000 kr-5 %
Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Torparstigen 21

Radhus
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

105 m²

4 rum

6 457 kr/mån

Slutpris 1 980 000 kr-14 %

18 857 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Timmermansstigen 78

Radhus
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

120 m²

5 rum

7 337 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 760 000 kr-2 %

23 000 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Mosshagestigen 219, Salem, Salems kommun
  • Såld 26 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Mosshagestigen 219

Lägenhet
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

106 m²

5 rum

7 633 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr-6 %

20 283 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Mosshagestigen 217 , Salem, Salems kommun
  • Såld 26 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Mosshagestigen 217

Lägenhet
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

106 m²

4 rum

7 634 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr-4 %

20 755 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Mosshagestigen 39

Lägenhet
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

74 m²

3 rum

6 129 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 930 000 kr-8 %

26 081 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Rönningevägen 37, Rönninge, Salems kommun
  • Såld 22 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Rönningevägen 37

Villa
Rönninge, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

156+90 m²

6 rum

930 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 500 000 kr-10 %
Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Bondestigen 57, Salem, Salems kommun
  • Såld 21 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Bondestigen 57

Radhus
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

120 m²

5 rum

7 337 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 850 000 kr-5 %

23 750 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Läkarstigen 7, Söderby, Salems kommun
  • Såld 20 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Läkarstigen 7

Lägenhet
Söderby, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

51 m²

2 rum

4 138 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr+4 %

50 980 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Sanatorievägen 21, Söderby, Salems kommun
  • Såld 19 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Sanatorievägen 21

Lägenhet
Söderby, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

84 m²

3 rum

6 101 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-2 %

30 952 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem
Mosshagestigen 74, Salem, Salems kommun
  • Såld 18 aug. 2025
profilfoto på mäklare
MelkiJergos

Mosshagestigen 74

Lägenhet
Salem, Salems kommun
Fastighetsbyrån Salem

109 m²

4 rum

7 767 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 550 000 kr-2 %

23 394 kr/m²

Fastighetsbyrån Salem
Fastighetsbyrån Salem

Visar 1 - 25 av 33