Slutpris

Cirkelvägen 24

Lägenhet

Lägenhet - Gubbängen, Stockholms kommun - Såld 06 februari 2026

Logotyp av Bjurfors Enskede
Slutpris3 350 000 kr

Pris per kvadratmeter

39 412 kr/m²

Utgångspris

3 350 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

4 rum

Boarea

85 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1947

Avgift

9 103 kr/mån

Driftskostnad

7 800 kr/år

Antal besök

1 533

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (6 februari 2026)

Kontakta mäklaren

Annika PalmöBjurfors Enskede
Annika Palmö
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder