Slutpris

Kastellvägen 4

Lägenhet

Lägenhet - Vättersnäs, Jönköpings kommun - Såld 05 oktober 2025

Logotyp av Västanhem
Logotyp av Västanhem
Slutpris2 095 000 kr

Pris per kvadratmeter

27 933 kr/m²

Utgångspris

2 100 000 kr

Prisutveckling

-5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

75 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 2, hiss finns ej

Byggår

1795

Avgift

5 960 kr/mån

Antal besök

5 549

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (5 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Simon StaflundVästanhem
Simon Staflund

Karta

Slutpriser för liknande bostäder