Slutpris

Arkitektgatan 15

Lägenhet

Lägenhet - Södertorp, Malmö kommun - Såld 06 mars 2025

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris2 795 000 kr

Pris per kvadratmeter

33 077 kr/m²

Utgångspris

2 795 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

3 rum

Boarea

84,5 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1967

Avgift

5 660 kr/mån

Driftskostnad

4 200 kr/år

Antal besök

4 418

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (6 mars 2025)

Kontakta mäklaren

Vincent HaghighiErik Olsson Fastighetsförmedling
Vincent Haghighi

Karta

Slutpriser för liknande bostäder