Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Mäklare Vincent Haghighi

Vincent Haghighi

Om mig

Det krävs ett visst engagemang för att hitta balansen i en bostadsaffär som leder till att alla parter blir nöjda. Dessutom behöver man arbeta strategiskt, effektivt och noggrant för att nå de mål vi sätter tillsammans. Jag har ett genuint och brinnande intresse för mitt yrke och det är något som dagligen återspeglas i min approach gentemot kunder och kollegor. Eftersom man som mäklare lever på sitt rykte är kundnöjdhet högsta prioritet för mig.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2026

Ingenjörsgatan 14

Lägenhet
Södertorp, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

131 m²

5 rum

8 114 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 000 000 kr-9 %

22 901 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Annebergsgatan 5 B

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

108,5 m²

4 rum

7 665 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 550 000 kr+2 %

32 719 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2026

Beckasingatan 19

Villa
Eriksfält, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

101+60 m²

5 rum

888 m²

Slutpris 5 400 000 kr-10 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Annebergsgatan 5C

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

105 m²

4 rum

6 991 kr/mån

Slutpris 4 100 000 kr-2 %

39 048 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Lagmansgatan 6A

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40,5 m²

2 rum

3 142 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

39 383 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Lagmansgatan 6A

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

84 m²

3 rum

5 416 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 440 000 kr+6 %

29 048 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 apr. 2026

Konsultgatan 30

Lägenhet
Södertorp, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

45 m²

2 rum

3 979 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 075 000 kr-2 %

23 889 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026

Lagmansgatan 6B

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

100 m²

4 rum

6 527 kr/mån

Slutpris 3 610 000 kr+10 %

36 100 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 mar. 2026

Albinsrogatan 43

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

71,5 m²

3 rum

4 909 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr-2 %

30 769 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026

Ingenjörsgatan 26

Lägenhet
Södertorp, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

74 m²

3 rum

4 681 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr-4 %

31 081 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026

Tornfalksgatan 8B

Lägenhet
Söderkulla, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

83 m²

3 rum

4 862 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 175 000 kr-1 %

26 205 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 mar. 2026

Amiralsgatan 88A

Lägenhet
Östra Sorgenfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

63 m²

3 rum

5 484 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 295 000 kr±0 %

20 556 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2026

Ingenjörsgatan 22

Lägenhet
Södertorp, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

74 m²

3 rum

4 830 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 155 000 kr-2 %

29 122 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 feb. 2026

Lagmansgatan 6A

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

64 m²

2 rum

4 406 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 095 000 kr±0 %

32 734 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Annebergsgatan 12B

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

63,5 m²

2 rum

4 364 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr-2 %

33 858 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 feb. 2026

Bobergsängen 3D

Lägenhet
Dammfri, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

55,4 m²

2 rum

4 645 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 910 000 kr-4 %

34 477 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jan. 2026

Albinsrogatan 5B

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

40,5 m²

2 rum

3 082 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

40 741 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026

Albinsrogatan 59

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

59 m²

2 rum

4 235 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 870 000 kr-1 %

31 695 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 nov. 2025

Klockarevägen 113

Radhus
Svedala, Svedala kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

95 m²

4 rum

222 m²

Slutpris 2 800 000 kr-7 %
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 nov. 2025

Annebergsgatan 8C

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

81,5 m²

3 rum

5 344 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 600 000 kr+4 %

31 902 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 nov. 2025

Albinsrogatan 43

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

86,5 m²

3 rum

5 496 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 205 000 kr+5 %

25 491 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 nov. 2025

Albinsrogatan 31

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

74 m²

3 rum

5 128 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

26 351 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 nov. 2025

Albinsrogatan 57

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

71,5 m²

3 rum

4 754 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 825 000 kr+2 %

25 524 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slussgatan 5, Slussen, Malmö kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Slussgatan 5

Lägenhet
Slussen, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

72 m²

2 rum

4 708 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 070 000 kr-10 %

28 750 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling
Albinsrogatan 49, Borgmästaregården, Malmö kommun
  • Såld 23 okt. 2025

Albinsrogatan 49

Lägenhet
Borgmästaregården, Malmö kommun
Erik Olsson Fastighetsförmedling

59 m²

2 rum

4 072 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr-4 %

35 593 kr/m²

Erik Olsson Fastighetsförmedling
Erik Olsson Fastighetsförmedling

Visar 1 - 25 av 44