Slutpris

Timotejvägen 15

Lägenhet

Lägenhet - Rotebro, Sollentuna kommun - Såld 29 oktober 2025

Logotyp av Fastighetsbyrån Sollentuna
Slutpris1 600 000 kr

Pris per kvadratmeter

28 571 kr/m²

Utgångspris

1 600 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

56 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 2, hiss finns

Byggår

1974

Avgift

4 655 kr/mån

Antal besök

1 545

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (29 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Hanna SpejareFastighetsbyrån Sollentuna
Hanna Spejare
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder