Slutpris

Vasagatan 11

Lägenhet

Lägenhet - Noret-Morkarlby-Utmeland, Mora kommun - Såld 22 januari 2020

Logotyp av Fastighetsbyrån Mora
Logotyp av Fastighetsbyrån Mora
Slutpris875 000 kr

Pris per kvadratmeter

17 258 kr/m²

Utgångspris

875 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

50,7 m²

Balkong

Nej

Byggår

1947

Avgift

2 249 kr/mån

Driftskostnad

4 831 kr/år

Antal besök

7 632

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (22 januari 2020)

Kontakta mäklaren

Nina PeterssonFastighetsbyrån Mora
Nina Petersson
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder