Slutpris

Klippgatan 21

Lägenhet

Lägenhet - Korsta, Sundsvalls kommun - Såld 20 mars 2026

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Sundsvall
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Sundsvall
Slutpris525 000 kr

Pris per kvadratmeter

7 343 kr/m²

Utgångspris

525 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

71,5 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 4, hiss finns ej

Byggår

1969

Avgift

5 756 kr/mån

Driftskostnad

1 500 kr/år

Antal besök

2 932

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (20 mars 2026)

Kontakta mäklaren

Alexander VallgrenSvensk Fastighetsförmedling Sundsvall
Alexander Vallgren

Karta

Slutpriser för liknande bostäder