Slutpris

Stationsgatan 16

Lägenhet

Lägenhet - Kolbäck, Hallstahammars kommun - Såld 03 april 2025

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Slutpris735 000 kr

Pris per kvadratmeter

10 809 kr/m²

Utgångspris

735 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

68 m²

Balkong

Ja

Våning

2, hiss finns

Byggår

1990

Avgift

5 737 kr/mån

Driftskostnad

6 780 kr/år

Antal besök

2 105

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (3 april 2025)

Kontakta mäklaren

Amanda Daag SvanströmSvensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Amanda Daag Svanström

Karta

Slutpriser för liknande bostäder