Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Mäklare Amanda Daag Svanström

Amanda Daag Svanström

Om mig

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar & Surahammar
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Smedvägen 19, Virsbo, Surahammars kommun
  • Såld 13 maj. 2026

Smedvägen 19

Radhus
Virsbo, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

99+5 m²

4 rum

473 m²
  • Uteplats

Slutpris 800 000 kr-20 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Bryggstigen 2, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 12 maj. 2026

Bryggstigen 2

Villa
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

40 m²

3 rum

434 m²

Slutpris 1 250 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Stationsgatan 16, Kolbäck, Hallstahammars kommun
  • Såld 11 maj. 2026

Stationsgatan 16

Lägenhet
Kolbäck, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

78 m²

3 rum

6 672 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 775 000 kr+12 %

9 936 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Gjuterivägen 10, Kolbäck, Hallstahammars kommun
  • Såld 4 maj. 2026

Gjuterivägen 10

Lägenhet
Kolbäck, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

87 m²

3 rum

5 712 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr±0 %

19 540 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Stationsgatan 16, Kolbäck, Hallstahammars kommun
  • Såld 3 maj. 2026

Stationsgatan 16

Lägenhet
Kolbäck, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

78 m²

3 rum

6 672 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 825 000 kr+19 %

10 577 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Turbovägen 14, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Turbovägen 14

Villa
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

106 m²

3 rum

979 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Lövboåsvägen 14, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 17 mar. 2026

Lövboåsvägen 14

Lägenhet
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

77 m²

3 rum

5 945 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 550 000 kr-8 %

7 143 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Norra Ängsvägen 9, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 2 mar. 2026

Norra Ängsvägen 9

Villa
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

78+84 m²

4 rum

785 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 700 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Snevringevägen 68, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 22 feb. 2026

Snevringevägen 68

Lägenhet
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

58,5 m²

2 rum

5 118 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 395 000 kr±0 %

6 752 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Agnegatan 4

Villa
Vänsta, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

103+159 m²

5 rum

862 m²

Slutpris 2 495 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Backsippevägen 11, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 16 feb. 2026

Backsippevägen 11

Villa
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

94+37 m²

4 rum

858 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 875 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Hjulmakarvägen 6, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Hjulmakarvägen 6

Villa
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

183+52 m²

6 rum

1 426 m²

Slutpris 2 575 000 kr+17 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Hjulmakarvägen 40A, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 21 jan. 2026

Hjulmakarvägen 40A

Lägenhet
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

58 m²

2 rum

4 044 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 200 000 kr-27 %

3 448 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Östtunagatan 5, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 15 jan. 2026

Östtunagatan 5

Lägenhet
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

69 m²

2,5 rum

5 678 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 580 000 kr-3 %

8 406 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Stationsgatan 16, Kolbäck, Hallstahammars kommun
  • Såld 22 dec. 2025

Stationsgatan 16

Lägenhet
Kolbäck, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

68 m²

2 rum

5 737 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 615 000 kr-5 %

9 044 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Dammvägen 4A, Ramnäs, Surahammars kommun
  • Såld 19 dec. 2025

Dammvägen 4A

Lägenhet
Ramnäs, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

60,3 m²

2 rum

3 749 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 275 000 kr-14 %

4 561 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Borevägen 15D, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 9 dec. 2025

Borevägen 15D

Lägenhet
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

58 m²

2 rum

4 000 kr/mån

Slutpris 270 000 kr-2 %

4 655 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Sliparvägen 10, Ramnäs, Surahammars kommun
  • Såld 8 dec. 2025

Sliparvägen 10

Villa
Ramnäs, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

105+20 m²

4 rum

1 196 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Karlsgatan 11, Virsbo, Surahammars kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Karlsgatan 11

Villa
Virsbo, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

123+74 m²

5 rum

1 219 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 157 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Eldsbodavägen 21A, Trollebo, Hallstahammars kommun
  • Såld 20 nov. 2025

Eldsbodavägen 21A

Lägenhet
Trollebo, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

55 m²

2 rum

2 525 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 595 000 kr±0 %

10 818 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Trädgårdsgatan 15A, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Trädgårdsgatan 15A

Lägenhet
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

99,5 m²

4 rum

6 767 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 600 000 kr-19 %

6 030 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Södra Strandvägen 5d, Kolbäck, Hallstahammars kommun
  • Såld 8 nov. 2025

Södra Strandvägen 5d

Lägenhet
Kolbäck, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

104,5 m²

3 rum

7 644 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 495 000 kr-38 %

4 737 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Åsvägen 2A, Virsbo, Surahammars kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Åsvägen 2A

Lägenhet
Virsbo, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

105 m²

4 rum

6 367 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 150 000 kr-49 %

1 429 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Snevringevägen 64, Hallstahammar, Hallstahammars kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Snevringevägen 64

Lägenhet
Hallstahammar, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

28 m²

1 rum

2 573 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 130 000 kr-28 %

4 643 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Stationsgatan 8a, Kolbäck, Hallstahammars kommun
  • Såld 25 okt. 2025

Stationsgatan 8a

Lägenhet
Kolbäck, Hallstahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

36,5 m²

1 rum

3 044 kr/mån

Slutpris 310 000 kr-9 %

8 493 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar
Svensk Fastighetsförmedling Hallstahammar

Visar 1 - 25 av 57