Slutpris

Magnus Erikssons väg 12C, 3 vån

Lägenhet

Lägenhet - Jakobs Gärde, Vadstena kommun - Såld 30 mars 2022

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Motala
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Motala
Slutpris675 000 kr

Pris per kvadratmeter

11 066 kr/m²

Utgångspris

675 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

61 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 3, hiss finns ej

Byggår

1965

Avgift

2 816 kr/mån

Driftskostnad

4 800 kr/år

Antal besök

2 607

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (30 mars 2022)

Kontakta mäklaren

Charlotta DufmatsLF Fastighetsförmedling Motala
Charlotta Dufmats

Karta

Slutpriser för liknande bostäder