Slutpris

Älggatan 48C

Lägenhet

Lägenhet - Gamla Limhamn, Malmö kommun - Såld 15 september 2025

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris1 595 000 kr

Pris per kvadratmeter

29 869 kr/m²

Utgångspris

1 595 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

53,4 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 3, hiss finns ej

Byggår

1952

Avgift

3 247 kr/mån

Driftskostnad

1 800 kr/år

Antal besök

2 374

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (15 september 2025)

Kontakta mäklaren

Vincent HaghighiErik Olsson Fastighetsförmedling
Vincent Haghighi

Karta

Slutpriser för liknande bostäder