Slutpris

Norra Järnvägsgatan 14A

Lägenhet

Lägenhet - Flen, Flens kommun - Såld 08 april 2025

Logotyp av Fastighetsbyrån Flen
Logotyp av Fastighetsbyrån Flen
Slutpris395 000 kr

Pris per kvadratmeter

7 130 kr/m²

Utgångspris

395 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

55,4 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 3, hiss finns ej

Avgift

3 705 kr/mån

Antal besök

657

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (8 april 2025)

Kontakta mäklaren

August HollstenFastighetsbyrån Flen
August Hollsten
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder