Slutpris

Ellstorpsgatan 2B

Lägenhet

Lägenhet - Ellstorp, Malmö kommun - Såld 02 april 2026

Logotyp av Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Logotyp av Bülow & Lind Fastighetsförmedling
Slutpris1 149 000 kr

Pris per kvadratmeter

25 533 kr/m²

Utgångspris

1 149 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

45 m²

Balkong

Ja

Avgift

4 786 kr/mån

Antal besök

1 051

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (2 april 2026)

Kontakta mäklaren

Moa CronsjöBülow & Lind Fastighetsförmedling
Moa Cronsjö

Karta

Slutpriser för liknande bostäder