Eneborg, Helsingborgs kommun

Eneborg

Alla slutpriser för bostäder - Eneborg, Helsingborgs kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

1 007 sålda bostäder

Sålt i april 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2013

Torekovsgatan 1b

Lägenhet
Wilson Park, Helsingborgs kommun

75 m²

3 rum

5 018 kr/mån

Slutpris 970 000 kr-9 %

12 933 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 apr. 2013

Malmögatan 4E

Lägenhet
Eneborg, Helsingborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Helsingborg

69,7 m²

3 rum

4 409 kr/mån

Slutpris 670 000 kr-11 %

9 613 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Helsingborg
LF Fastighetsförmedling Helsingborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 apr. 2013

Handelsmansgatan 2A

Lägenhet
Eneborg, Helsingborgs kommun

55 m²

2 rum

3 834 kr/mån

Slutpris 680 000 kr-2 %

12 364 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2013

Visitörsgatan 4

Lägenhet
Eneborg Nedre, Helsingborgs kommun
LF Fastighetsförmedling Helsingborg

54,5 m²

2 rum

3 448 kr/mån

Slutpris 410 000 kr-25 %

7 523 kr/m²

LF Fastighetsförmedling Helsingborg
LF Fastighetsförmedling Helsingborg

Sålt i mars 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 mar. 2013

Tranemansgatan 29 A

Lägenhet
Eneborg, Helsingborgs kommun
Fastighetsbyrån Helsingborg

55 m²

2 rum

2 722 kr/mån

Slutpris 620 000 kr-5 %

11 273 kr/m²

Fastighetsbyrån Helsingborg
Fastighetsbyrån Helsingborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2013

Vagnmansgatan 14

Lägenhet
Eneborg, Helsingborgs kommun
Fastighetsbyrån Helsingborg

39,3 m²

1 rum

3 535 kr/mån

Slutpris 405 000 kr-5 %

10 305 kr/m²

Fastighetsbyrån Helsingborg
Fastighetsbyrån Helsingborg

Sålt i februari 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 feb. 2013

Buntmakaregatan 1

Lägenhet
Eneborg, Helsingborgs kommun
3etage Fastighetsmäklare

3 rum

4 461 kr/mån

Slutpris 860 000 kr-4 %
3etage Fastighetsmäklare
3etage Fastighetsmäklare

Visar 1001 - 1007 av 1007

Artiklar från Hemnet