Härjedalens kommun
Härjedalens kommun
Alla slutpriser för bostäder - Härjedalens kommun
Hitta en lokal mäklare!
Se vilka som sålt i området.
Vill du veta vad din bostad är värd?
Värdeindikation på din bostad
Sålt i juni 2013
Maps Data: Google © 2026
Nallehusen G133
Björnrike, Härjedalens kommun
81 m²
5 rum
Slutpris 1 775 000 kr-3 %
21 914 kr/m²
Mäklarhuset Vemdalen
Maps Data: Google © 2026
Idrottsgatan 5
Sveg, Härjedalens kommun
143+79 m²
6 rum
Slutpris 475 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Ljusdal/ Järvsö
Maps Data: Google © 2026
Strömmen 146
Strömmen, Härjedalens kommun
38+25 m²
1 rum
Slutpris 340 000 kr±0 %
Land och Fjäll Fastighetsförmedling
Sålt i maj 2013
Maps Data: Google © 2026
Bastugatan 4
Vemdalens by, Härjedalens kommun
32 m²
1 rum
Slutpris 760 000 kr-3 %
Mäklarhuset Vemdalen
Maps Data: Google © 2026
Björnrike Kantarellstigen 18
Björnrike, Härjedalens kommun
290+15 m²
12 rum
Slutpris 9 500 000 kr-14 %
Mäklarhuset Vemdalen
Maps Data: Google © 2026
Lagårdssvängen 26B
Ramundberget, Härjedalens kommun
70 m²
4 rum
- Nyproduktion
Slutpris 1 950 000 kr±0 %
27 857 kr/m²
Bjurfors Nacka
Sålt i februari 2013
Maps Data: Google © 2026
Lagårdssvängen 18B
Ramundberget, Härjedalens kommun
4 rum
Slutpris 2 195 000 kr±0 %
Bjurfors Nacka
Visar 2351 - 2357 av 2357