Klintehamn, Gotlands kommun
Klintehamn
Alla slutpriser för bostäder - Klintehamn, Gotlands kommun
Hitta en lokal mäklare!
Se vilka som sålt i området.
Vill du veta vad din bostad är värd?
Värdeindikation på din bostad
Sålt i april 2013
Maps Data: Google © 2026
Odvaldsvägen 81
Klintehamn, Gotlands kommun
69 m²
2 rum
Slutpris 260 000 kr-13 %
3 768 kr/m²
Fastighetsbyrån Gotland
Sålt i mars 2013
Maps Data: Google © 2026
Södra Kustvägen 33
Klintehamn, Gotlands kommun
120 m²
4 rum
Slutpris 950 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling
Sålt i februari 2013
Maps Data: Google © 2026
Klintehamn Donnersgatan 20
Klintehamn, Gotlands kommun
72+70 m²
5 rum
Slutpris 815 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Gotland
Visar 151 - 153 av 153