Fagernäs, Bodens kommun

Fagernäs

Alla slutpriser för bostäder - Fagernäs, Bodens kommun

Hitta en lokal mäklare!

Se vilka som sålt i området.

Vill du veta vad din bostad är värd?

Värdeindikation på din bostad

Sortera på

357 sålda bostäder

Sålt i april 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 apr. 2013

Björkgatan 9

Villa
Erikslund, Bodens kommun

117+36 m²

5 rum

896 m²

Slutpris 650 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling

Sålt i mars 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 mar. 2013

Lindgatan 11

Villa
Erikslund, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

79+73 m²

3 rum

919 m²

Slutpris 695 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 mar. 2013

Gruppvägen 10

Villa
Fagernäs, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

73+75 m²

3 rum

932 m²

Slutpris 700 000 kr-7 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden

Sålt i februari 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 feb. 2013

Lilla Nygatan 7

Lägenhet
Nedre Stadsdelen, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

78,8 m²

3 rum

4 777 kr/mån

Slutpris 355 000 kr+9 %

4 505 kr/m²

Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden

Sålt i januari 2013

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2013

Strömsegatan 14

Villa
Erikslund, Bodens kommun

2 rum

Slutpris 825 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling

Sålt i december 2012

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 dec. 2012

Erikslundsgatan 27

Villa
Erikslund, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

4 rum

Slutpris 695 000 kr±0 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden

Sålt i november 2012

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 nov. 2012

Berggårdsvägen 25

Villa
N Svartbyn, Bodens kommun
Fastighetsbyrån Boden

6 rum

Slutpris 1 350 000 kr+4 %
Fastighetsbyrån Boden
Fastighetsbyrån Boden

Visar 351 - 357 av 357

Artiklar från Hemnet