Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Widerlöv Västerås
Mäklare Mimmi Holm

Mimmi Holm

Om mig

Jag är född och uppvuxen i Västerås och har därmed god lokalkännedom om staden med omnejd. Jag är lyhörd, personlig och trygg. Kundnöjdhet är min viktigaste drivkraft. Med en strävan om att ständigt överträffa både mina säljares och köpares förväntningar är ett knivskarpt fokus och ett brinnande engagemang mina främsta kännetecken. Efter några år som verksam fastighetsmäklare antog jag även nyproduktionsmarknaden och idag förmedlar jag både nyproduktion och succession.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 maj. 2026

Dybecksgatan 22C

Radhus
Västerås, Västerås kommun

85+32 m²

3 rum

98 m²

Slutpris 2 950 000 kr+2 %
Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026

Trankärrsvägen 3

Villa
Skultuna, Västerås kommun

98+76 m²

4 rum

1 180 m²

Slutpris 1 080 000 kr-17 %
Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Treklövergatan 9

Radhus
Gideonsberg, Västerås kommun

89 m²

4 rum

6 068 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 895 000 kr±0 %

32 528 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 apr. 2026

Morkullegatan 18

Lägenhet
Råby, Västerås kommun

90 m²

3,5 rum

4 782 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 900 000 kr+29 %

10 000 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 mar. 2026

Spantgatan 3C

Lägenhet
Stohagen, Västerås kommun

63 m²

3 rum

5 482 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 660 000 kr-12 %

10 476 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026

Flisavägen 2

Lägenhet
Bjurhovda, Västerås kommun

88,5 m²

3 rum

5 717 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 000 000 kr+5 %

11 299 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026

Rekylgatan 2

Lägenhet
Haga, Västerås kommun

65 m²

3 rum

5 398 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 100 000 kr-15 %

16 923 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 feb. 2026

Södra Ringvägen 2F

Lägenhet
Östermalm, Västerås kommun

54 m²

2 rum

3 647 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 900 000 kr-5 %

35 185 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 feb. 2026

Lovisebergsvägen 4A

Lägenhet
Karlsdal, Västerås kommun

133 m²

5 rum

8 270 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 425 000 kr-1 %

25 752 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 jan. 2026

Släggkastargatan 9

Lägenhet
Rönnby, Västerås kommun

61,2 m²

2 rum

4 843 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 100 000 kr±0 %

17 974 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 dec. 2025

Langenbergsgatan 6D

Lägenhet
Blåsbo, Västerås kommun

66,5 m²

2 rum

4 811 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 460 000 kr+13 %

21 955 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 nov. 2025

Eriksgatan 10

Lägenhet
Centrum, Enköpings kommun

82,5 m²

3 rum

4 162 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

24 182 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 okt. 2025

Norra Skjutbanegatan 19E

Lägenhet
Haga, Norra, Västerås kommun

68,6 m²

3 rum

3 417 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 400 000 kr-3 %

20 408 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025

Vegagatan 2B

Lägenhet
Vega, Västerås kommun

43 m²

2 rum

3 714 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 037 500 kr-5 %

24 128 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Sevallagatan 5A

Lägenhet
Skiljebo, Västerås kommun

74 m²

3 rum

4 578 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

16 892 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Heimers väg 7

Villa
Irsta, Västerås kommun

139+7 m²

6 rum

759 m²

Slutpris 3 600 000 kr-3 %
Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 aug. 2025

Lagmansgatan 11

Lägenhet
Dingtuna, Västerås kommun

65,2 m²

2 rum

3 342 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 850 000 kr+22 %

13 037 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 aug. 2025

Sevallagatan 5A

Lägenhet
Skiljebo, Västerås kommun

75 m²

3 rum

4 441 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 210 000 kr-7 %

16 133 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jul. 2025

Adolf Zethelius gata 13

Lägenhet
Bäckby, Västerås kommun

65 m²

2 rum

4 452 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 570 000 kr-4 %

8 769 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 jun. 2025

Tujagatan 9

Lägenhet
Skiljebo, Västerås kommun

64 m²

3 rum

4 587 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr-7 %

28 906 kr/m²

Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025

Mälbyvägen 8

Villa
Tillberga, Västerås kommun

116+47 m²

3 rum

777 m²

Slutpris 2 550 000 kr-9 %
Widerlöv Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2025

Benvägen 18

Lägenhet
Bjurhovda, Västerås kommun

67 m²

2 rum

4 311 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 600 000 kr-14 %

8 955 kr/m²

Widerlöv Västerås

Visar alla 22