Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Widerlöv Uppsala
Mäklare Klas Winter

Klas Winter

Om mig

Jag förmedlar främst bostadsrätter, villor och tomter i Uppsala med omnejd. Jag har med min 20-åriga erfarenhet från branschen byggt upp den kunskap som krävs för att genomföra en optimal bostadsaffär, med bästa möjliga resultat. Jag är otroligt mån om mina kunder och gör alltid mitt yttersta för att lyckas i varje affär.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 apr. 2026

Biodlargatan 10

Lägenhet
Uppsala, Uppsala kommun
Widerlöv Uppsala

34 m²

1,5 rum

2 525 kr/mån

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

46 912 kr/m²

Widerlöv Uppsala
Widerlöv Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Fjärdhundragatan 38

Lägenhet
Tunabackar, Uppsala kommun
Widerlöv Uppsala

60,5 m²

2,5 rum

4 101 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr-7 %

32 231 kr/m²

Widerlöv Uppsala
Widerlöv Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 okt. 2025

Vindhemsgatan 15A

Lägenhet
Luthagen, Uppsala kommun
Widerlöv Uppsala

89,8 m²

3,5 rum

7 914 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 250 000 kr±0 %

47 327 kr/m²

Widerlöv Uppsala
Widerlöv Uppsala
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 sep. 2025

Frötuna Funboslätt 89

Villa
Funbo, Uppsala kommun
Widerlöv Uppsala

146 m²

6 rum

1 633 m²

Slutpris 5 200 000 kr+5 %
Widerlöv Uppsala
Widerlöv Uppsala

Visar alla 4