Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Widerlöv Uppsala
Mäklare Clara Lööf Ljunglund

Clara Lööf Ljunglund

Om mig

Förmedlar främst bostadsrätter och fastigheter i Uppsala med omnejd. Jag är även aktiv inom nyproduktion och har ansvarat för en del projekt. För mig är relationer viktiga och med detaljer i fokus ser jag efter varje enskild persons behov. Med min goda erfarenhet och personliga engagemang skapar jag en trygghet och ger er de bästa möjligheterna för en lyckad affär. Jag är målmedveten och gör alltid mitt yttersta för att lyckas, då jag vet att allt är möjligt!
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Stationsgatan 34 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Stationsgatan 34 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Stationsgatan 34 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Stationsgatan 34 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Stationsgatan 34 Fålhagen, Uppsala kommun - bild 5
Kommande

Stationsgatan 34

Lägenhet
Fålhagen, Uppsala kommun
Widerlöv Uppsala
1 995 000 kr
35 m²
1 rum
vån 3/6
2 840 kr/mån
57 000 kr/m²

Etta med det lilla extra! Här får du bl a 2,7 meter i takhöjd och inglasad balkong om ca 11 kvm med fri utsikt. Ypperligt planerad bostad då den löper i vinkel, vilket förenklar möbleringen och möjliggör separat matplats, soffhörna och sovdel. Lägenheten har varsamt nyttjats och lägenheten andas fortfarande nyproduktion och du kan njuta av alla dess fördelar såsom vit bas som möter dekorativa…

Premium
Balkong
Hiss
Widerlöv Uppsala
Widerlöv Uppsala
1,5 rum lägenhet på Marielundsgatan 3B Fålhagen, Uppsala kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Marielundsgatan 3B Fålhagen, Uppsala kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Marielundsgatan 3B Fålhagen, Uppsala kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Marielundsgatan 3B Fålhagen, Uppsala kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Marielundsgatan 3B Fålhagen, Uppsala kommun - bild 5
Kommande

Marielundsgatan 3B

Lägenhet
Fålhagen, Uppsala kommun
Widerlöv Uppsala
2 195 000 kr
43 m²
1,5 rum
vån 2/4
3 700 kr/mån
51 047 kr/m²

Välkommen till Marielundsgatan 3B och denna attraktiva lägenhet i välskött 30-talshus. Här bor du med direkt närhet till Uppsala resecentrum och allt som staden har att erbjuda. Lägenheten är i ett fint skick med detaljer så som högt i tak, fiskbensparkett, vackra originaldörrar och djupa fönsterbrädor i trä. Lägenhetens 43 kvadratmeter fördelar sig på en välkomnande hall med avhängning vid…

Premium
Widerlöv Uppsala
Widerlöv Uppsala
Främre Luthagen, Uppsala kommun
Kommande

Luthagsesplanaden 15 C

Lägenhet
Främre Luthagen, Uppsala kommun
Widerlöv Uppsala
2 995 000 kr
62 m²
2 rum
vån 1/5
4 505 kr/mån
48 306 kr/m²
Uteplats
Hiss
Widerlöv Uppsala
Widerlöv Uppsala
1 rum lägenhet på Petterslundsgatan 14P Fålhagen, Uppsala kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Petterslundsgatan 14P Fålhagen, Uppsala kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Petterslundsgatan 14P Fålhagen, Uppsala kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Petterslundsgatan 14P Fålhagen, Uppsala kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Petterslundsgatan 14P Fålhagen, Uppsala kommun - bild 5
Kommande

Petterslundsgatan 14P

Lägenhet
Fålhagen, Uppsala kommun
Widerlöv Uppsala
1 350 000 kr
27 m²
1 rum
vån 1/4
2 925 kr/mån
50 000 kr/m²

Varmt välkommen till Petterslundsgatan 14 P! Här erbjuds en optimalt planerad etta i modernt och ljust skick, med stora fönsterpartier, egen ingång och uteplats i västerläge mot grönskande parkområde. Lägenheten har ett fräscht och fullt utrustat kök, med gott om förvaring bakom ljusa luckor och arbetsyta på bänkskiva i massivt trä. Öppen planlösning mot rummet med plats för både matbord och…

Premium
Uteplats
Hiss
Widerlöv Uppsala
Widerlöv Uppsala
1 rum lägenhet på Petterslundsgatan 14C Fålhagen, Uppsala kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Petterslundsgatan 14C Fålhagen, Uppsala kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Petterslundsgatan 14C Fålhagen, Uppsala kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Petterslundsgatan 14C Fålhagen, Uppsala kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Petterslundsgatan 14C Fålhagen, Uppsala kommun - bild 5
Kommande

Petterslundsgatan 14C

Lägenhet
Fålhagen, Uppsala kommun
Widerlöv Uppsala
1 395 000 kr
26 m²
1 rum
vån 1/4
2 814 kr/mån
53 654 kr/m²

Ett boende med genomgående hög standard och en optimal planlösning, belägen på markplan med egen ingång och uteplats. Det praktiska köket präglas bland annat av stilrena materialval som t ex högblank vit köksinredning från Myresjökök, bänkskiva i massiv ek samt rostfria vitvaror från Electrolux. Badrummet har genomgående vita ytskikt av bl a mosaik och utrustat med tvättmaskin. Här får du 2,60 m…

Premium
Uteplats
Hiss
Widerlöv Uppsala
Widerlöv Uppsala

Visar alla 5