Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Widerlöv Tullinge
Mäklare Adam Hultqvist

Adam Hultqvist

Om mig

Jag heter Adam och är fastighetsmäklare sedan 2017. Femte generationens Tullinge-bo som är född, uppvuxen och bosatt i området. Att skapa förtroende med såväl säljare som köpare är det absolut viktigaste vid en bostadsaffär. Genom att vara ärlig, engagerad och påläst om bostaden får jag spekulanterna att känna sig trygga och på så sätt ökar möjligheterna till en riktigt framgångsrik försäljning av din bostad.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Tullingebergsvägen 12C G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Tullingebergsvägen 12C G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Tullingebergsvägen 12C G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Tullingebergsvägen 12C G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Tullingebergsvägen 12C G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun - bild 5
Kommande

Tullingebergsvägen 12C

Lägenhet
G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge
1 595 000 kr
56,5 m²
2 rum
vån 1/3
4 538 kr/mån
28 230 kr/m²

Insynsfri och hemtrevlig gaveltvåa i vårdat skick med bra planlösning! Välkommen till Tullingebergsvägen 12C och denna trevliga lägenhet på en populär och lugn adress. Här är det lätt att flytta in och ännu lättare att trivas! Superläge i Tullinge med närhet till allt som önskas - kommunikationer, förskolor, grundskola och natur. Lägenheten är i ett genomgående vårdat skick med ett charmigt…

Premium
Balkong
Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
2 rum lägenhet på Månstorpsvägen 11 G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Månstorpsvägen 11 G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Månstorpsvägen 11 G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Månstorpsvägen 11 G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Månstorpsvägen 11 G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun - bild 5
Kommande

Månstorpsvägen 11

Lägenhet
G:a Tullingeberg, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge
1 850 000 kr
53 m²
2 rum
vån 2/3
3 926 kr/mån
34 906 kr/m²

Hemtrevlig tvåa med låga avgifter så att du har pengar över till annat! Välkommen till Månstorpsvägen 11 och denna ljusa lägenhet i välvårdat skick. Föreningen heter HSB Brf Botkyrka och är en stabil sådan med mycket god ekonomi och endast 2868 kronor skuld/kvm enligt 2024's årsredovisning. Föreningen har många tunga renoveringar bakom sig så som stambyte, fasadrenovering och balkong- &…

Premium
Balkong
Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge
Tullinge Centralt, Botkyrka kommun
Kommande

Nyängsvägen 29

Lägenhet
Tullinge Centralt, Botkyrka kommun
Widerlöv Tullinge
2 195 000 kr
91 m²
4 rum
vån 3/3
7 817 kr/mån
24 121 kr/m²
Balkong
Widerlöv Tullinge
Widerlöv Tullinge

Visar alla 3