Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Wallenstedt Fastighetsmäkleri

Wallenstedt Fastighetsmäkleri

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jul. 2025

Fredsgatan 10

Lägenhet
Järntorget, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

66 m²

2 rum

4 603 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 679 000 kr-1 %

25 439 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 jul. 2025

Vallare Walls gata 18

Lägenhet
Rynningeåsen, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

53 m²

2 rum

3 782 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 675 000 kr-7 %

31 604 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Almtorpsvägen 10, Lindhult, Örebro kommun
  • Såld 10 jul. 2025

Almtorpsvägen 10

Radhus
Lindhult, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

105 m²

5 rum

6 013 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 495 000 kr-7 %

23 762 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jul. 2025

Olofsgatan 11

Lägenhet
Ormesta, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

61 m²

2 rum

4 034 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr-14 %

23 770 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Ladugatan 3, Ladugårdsängen, Örebro kommun
  • Såld 4 jul. 2025

Ladugatan 3

Lägenhet
Ladugårdsängen, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

89,5 m²

4 rum

7 176 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr-7 %

20 670 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Granvägen 4A, Brickeberg, Örebro kommun
  • Såld 2 jul. 2025

Granvägen 4A

Villa
Brickeberg, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

120+53 m²

4 rum

918 m²

Slutpris 4 750 000 kr+6 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jul. 2025

Stortorp 564

Gård/Skog
Stortorp, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

180 m²

6 rum

4 ha

Slutpris 2 200 000 kr-8 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jul. 2025

Drevevägen 19K

Radhus
Ekeby-Almby, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

108 m²

4 rum

5 181 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 800 000 kr-3 %

25 926 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Hållet 2, Laxsjöarna, Laxå kommun
  • Såld 30 jun. 2025

Hållet 2

Fritidshus
Laxsjöarna, Laxå kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

110+15 m²

5 rum

1 587 m²

Slutpris 995 000 kr±0 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 jun. 2025

Strålstensvägen 27

Radhus
Lundby, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

110 m²

4 rum

247 m²

Slutpris 2 200 000 kr+7 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jun. 2025

Södra Folkavi Lund

Villa
Södra Folkavi, Lekebergs kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

65 m²

4 rum

10 033 m²

Slutpris 1 200 000 kr+21 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Pershyttan Skolan 149, Pershyttan, Nora kommun
  • Såld 29 jun. 2025

Pershyttan Skolan 149

Villa
Pershyttan, Nora kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

320+50 m²

7 rum

3 815 m²

Slutpris 5 400 000 kr-2 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Stallgatan 17, Ladugårdsängen, Örebro kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Stallgatan 17

Lägenhet
Ladugårdsängen, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

67 m²

2 rum

5 292 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr-8 %

13 433 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Oskarstorget 14, Öster, Örebro kommun
  • Såld 25 jun. 2025

Oskarstorget 14

Lägenhet
Öster, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

81 m²

2,5 rum

4 427 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 800 000 kr+4 %

34 568 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

Gamla gatan 15

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

62,5 m²

2 rum

4 433 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 560 000 kr-8 %

24 960 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2025

Hagmarksgatan 27A

Lägenhet
Sörby, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

40 m²

1 rum

3 063 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 150 000 kr-4 %

28 750 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jun. 2025

Svartå Bangata 8C

Lägenhet
Örnsro, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

63 m²

2 rum

2 336 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 530 000 kr-4 %

24 286 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Landbotorpsallén 11

Lägenhet
Ladugårdsängen, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

89,5 m²

4 rum

6 261 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr-2 %

27 933 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Ringshyttan 150

Gård/Skog
Ringshyttan/Striberg, Nora kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

439+400 m²

2 ha

Slutpris 800 000 kr-11 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Sidvallsgatan 19, Sörby, Örebro kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Sidvallsgatan 19

Lägenhet
Sörby, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

63,5 m²

2 rum

4 751 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 475 000 kr-1 %

23 228 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Nasta gård 7, Adolfsberg, Örebro kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Nasta gård 7

Villa
Adolfsberg, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

154 m²

821 m²

Slutpris 4 500 000 kr-4 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Ledgränd 60

Lägenhet
Solhaga, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

91,5 m²

4 rum

6 965 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 100 000 kr-15 %

12 022 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Mangogatan 1B

Radhus
Mellringe, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

80 m²

3 rum

4 908 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 580 000 kr-1 %

19 750 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Stallgatan 17

Lägenhet
Ladugårdsängen, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

80,5 m²

3 rum

6 354 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 325 000 kr+2 %

16 460 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jun. 2025

Opphammarvägen 14

Villa
Opphammar/Väringsbricka, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

115 m²

3 rum

2 614 m²

Slutpris 2 600 000 kr+4 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

Visar 176 - 200 av 227