Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Mäklare Maja Nyman

Maja Nyman

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 okt. 2025

Termikgatan 23C

Lägenhet
Ladugårdsängen, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

51,1 m²

2 rum

4 286 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 275 000 kr-2 %

24 951 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 sep. 2025

Hägergatan 107

Villa
Kumla, Kumla kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

108 m²

4 rum

369 m²

Slutpris 2 200 000 kr-4 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 aug. 2025

Fågelsång 819

Fritidshus
Kårsta, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

45 m²

800 m²

Slutpris 240 000 kr-4 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 aug. 2025

Västra Nobelgatan 30C

Lägenhet
Tegnérlundsparken, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

54,5 m²

2 rum

4 593 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 200 000 kr+4 %

22 018 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 aug. 2025

Restalundsvägen 16A

Lägenhet
Öster, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

70 m²

2 rum

4 864 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 125 000 kr-3 %

30 357 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 aug. 2025

Gäddesta Småstugeområde 55

Fritidshus
Örebro, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

25 m²

Slutpris 180 000 kr-8 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 aug. 2025

Slyte 306

Villa
Lillkyrka, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

220+134 m²

8 rum

8 753 m²

Slutpris 3 200 000 kr-3 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 jul. 2025

Gäddesta småstugeområde 46

Fritidshus
Örebro, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

46 m²

2 rum

Slutpris 250 000 kr±0 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

Gamla gatan 15

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

62,5 m²

2 rum

4 433 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 560 000 kr-8 %

24 960 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jun. 2025

Hagmarksgatan 27A

Lägenhet
Sörby, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

40 m²

1 rum

3 063 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 150 000 kr-4 %

28 750 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Landbotorpsallén 11

Lägenhet
Ladugårdsängen, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

89,5 m²

4 rum

6 261 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 500 000 kr-2 %

27 933 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Ledgränd 60

Lägenhet
Solhaga, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

91,5 m²

4 rum

6 965 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 100 000 kr-15 %

12 022 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Stallgatan 17

Lägenhet
Ladugårdsängen, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

80,5 m²

3 rum

6 354 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 325 000 kr+2 %

16 460 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 maj. 2025

Mandelstensvägen 37

Lägenhet
Lundby, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

78,5 m²

3 rum

4 650 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr-8 %

14 013 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025

Axbergshammar 322

Villa
Dyltabruk, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

594+400 m²

13 rum

7 270 m²

Slutpris 2 000 000 kr±0 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Yxstabacken 607

Villa
Örebro, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

41 m²

1 382 m²

Slutpris 800 000 kr-20 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Yxstabacken 613

Villa
Örebro, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

90 m²

1 160 m²

Slutpris 1 400 000 kr-6 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 maj. 2025

Garpvägen 57

Radhus
Garphyttan, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

81 m²

3 rum

5 884 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 195 000 kr±0 %

14 753 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Gränsjö 421

Villa
Glanshammar, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

152+64 m²

5 rum

2 156 m²

Slutpris 2 795 000 kr±0 %
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025

Pråmkajen 37

Lägenhet
Öster, Örebro kommun
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

76 m²

3 rum

5 674 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 650 000 kr-4 %

34 868 kr/m²

Wallenstedt Fastighetsmäkleri
Wallenstedt Fastighetsmäkleri

Visar 26 - 45 av 45