Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Johanna Walldorf

Johanna Walldorf

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Barytongatan 12, Västra Frölunda, Göteborgs kommun
  • Såld 29 apr. 2026

Barytongatan 12

Lägenhet
Västra Frölunda, Göteborgs kommun
Västsvenska Fastighetsbyrån

75,4 m²

3 rum

5 115 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 550 000 kr+28 %

33 820 kr/m²

Västsvenska Fastighetsbyrån
Västsvenska Fastighetsbyrån
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026

Mellangårdsvägen 7

Villa
Göteborg, Göteborgs kommun
Västsvenska Fastighetsbyrån

77+77 m²

1 246 m²

Slutpris 4 825 000 kr
Västsvenska Fastighetsbyrån
Västsvenska Fastighetsbyrån
Plockerotegatan 87, Backatorp, Göteborgs kommun
  • Såld 19 feb. 2026

Plockerotegatan 87

Radhus
Backatorp, Göteborgs kommun
Västsvenska Fastighetsbyrån

99,3 m²

4 rum

7 997 kr/mån

Slutpris 2 970 000 kr+1 %

29 909 kr/m²

Västsvenska Fastighetsbyrån
Västsvenska Fastighetsbyrån
Gubbe-Lars väg 4, Tuve, Göteborgs kommun
  • Såld 13 jan. 2026

Gubbe-Lars väg 4

Lägenhet
Tuve, Göteborgs kommun
Västsvenska Fastighetsbyrån

99 m²

4 rum

6 522 kr/mån

Slutpris 3 700 000 kr-1 %

37 374 kr/m²

Västsvenska Fastighetsbyrån
Västsvenska Fastighetsbyrån
Svängrumsgatan 83, Flatås, Göteborgs kommun
  • Såld 13 nov. 2025

Svängrumsgatan 83

Lägenhet
Flatås, Göteborgs kommun
Västsvenska Fastighetsbyrån

35 m²

1 rum

2 788 kr/mån

Slutpris 1 910 000 kr-2 %

54 571 kr/m²

Västsvenska Fastighetsbyrån
Västsvenska Fastighetsbyrån
Övre Släktledsgatan 2, Svartedalen, Göteborgs kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Övre Släktledsgatan 2

Villa
Svartedalen, Göteborgs kommun
Västsvenska Fastighetsbyrån

312+129 m²

9 rum

1 013,4 m²

Slutpris 8 250 000 kr-3 %
Västsvenska Fastighetsbyrån
Västsvenska Fastighetsbyrån
Torsåsgatan 10, Göteborg, Göteborgs kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Torsåsgatan 10

Villa
Göteborg, Göteborgs kommun
Västsvenska Fastighetsbyrån

110+42 m²

5 rum

584,5 m²

Slutpris 5 200 000 kr-2 %
Västsvenska Fastighetsbyrån
Västsvenska Fastighetsbyrån
Sven-Agne Larssons väg 3, Göteborg, Göteborgs kommun
  • Såld 24 jul. 2025

Sven-Agne Larssons väg 3

Lägenhet
Göteborg, Göteborgs kommun
Västsvenska Fastighetsbyrån

70 m²

3 rum

5 245 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr-4 %

38 500 kr/m²

Västsvenska Fastighetsbyrån
Västsvenska Fastighetsbyrån
Arvesgärde 20, Tuve, Göteborgs kommun
  • Såld 17 jul. 2025

Arvesgärde 20

Lägenhet
Tuve, Göteborgs kommun
Västsvenska Fastighetsbyrån

81,5 m²

3 rum

5 369 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

24 479 kr/m²

Västsvenska Fastighetsbyrån
Västsvenska Fastighetsbyrån
Kärrdalsvägen 24, Göteborg, Göteborgs kommun
  • Såld 3 jul. 2025

Kärrdalsvägen 24

Villa
Göteborg, Göteborgs kommun
Västsvenska Fastighetsbyrån

162+11 m²

7 rum

1 050 m²

Slutpris 6 900 000 kr±0 %
Västsvenska Fastighetsbyrån
Västsvenska Fastighetsbyrån
Enekullegatan 12 D, Övre Eriksberg, Göteborgs kommun
  • Såld 24 jun. 2025

Enekullegatan 12 D

Lägenhet
Övre Eriksberg, Göteborgs kommun
Västsvenska Fastighetsbyrån

47 m²

1,5 rum

3 926 kr/mån

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

36 064 kr/m²

Västsvenska Fastighetsbyrån
Västsvenska Fastighetsbyrån
Gisslefjällsvägen 20, Kärrdalen, Göteborgs kommun
  • Såld 22 jun. 2025

Gisslefjällsvägen 20

Villa
Kärrdalen, Göteborgs kommun
Västsvenska Fastighetsbyrån

124+41 m²

5 rum

1 009 m²

Slutpris 4 995 000 kr±0 %
Västsvenska Fastighetsbyrån
Västsvenska Fastighetsbyrån
Toredalsgatan 31, Lundby, Göteborgs kommun
  • Såld 13 maj. 2025

Toredalsgatan 31

Villa
Lundby, Göteborgs kommun
Västsvenska Fastighetsbyrån

175+30 m²

979,1 m²

Slutpris 6 895 000 kr±0 %
Västsvenska Fastighetsbyrån
Västsvenska Fastighetsbyrån

Visar alla 13