- Sök mäklare
- Unika Hem Fastighetsmäkleri
- Carina Brandell
Om mig
Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Midsommarvägen 56
Midsommarkransen, Stockholms kommun
40 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 3 200 000 kr+7 %
80 000 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Schlytersvägen 64
Aspudden, Stockholms kommun
36 m²
1 rum
Slutpris 2 550 000 kr-2 %
70 833 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Vikingagatan 24, 2.5/3.5 tr
Vasastan/Birkastan, Stockholms kommun
58,5 m²
3 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 7 250 000 kr+12 %
123 932 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Olof Skötkonungs Väg 16 E
Aspudden, Stockholms kommun
80+8,4 m²
4 rum
- Balkong
Slutpris 8 100 000 kr+1 %
101 250 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri

Alva Myrdals gata 8, 3 tr
Fruängen, Stockholms kommun
36 m²
1,5 rum
- Hiss
Slutpris 2 000 000 kr±0 %
55 556 kr/m²
Unika Hem Fastighetsmäkleri
Visar alla 5