Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Tradition Mäkleri

Tradition Mäkleri

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Kils gårdsväg 15B, Nacka - Saltsjö Boo, Nacka kommun
  • Såld 23 jun. 2025

Kils gårdsväg 15B

Radhus
Nacka - Saltsjö Boo, Nacka kommun
Tradition Mäkleri

160 m²

6 rum

7 260 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 150 000 kr-1 %

38 438 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 jun. 2025

Folkungagatan 69

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

75 m²

3 rum

2 351 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 300 000 kr+2 %

97 333 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Katarina Bangata 62, Stockholm, Stockholms kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Katarina Bangata 62

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

49 m²

2 rum

3 147 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 265 000 kr+19 %

127 857 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Tomtebogatan 51, Vasastan - Birkastan, Stockholms kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Tomtebogatan 51

Lägenhet
Vasastan - Birkastan, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

26 m²

1 rum

1 714 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr+10 %

126 923 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Bondegatan 18, 4/5 tr, Stockholm, Stockholms kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Bondegatan 18, 4/5 tr

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

60 m²

2 rum

3 526 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 800 000 kr+15 %

113 333 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Assessorsgatan 6, 3 tr, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 15 jun. 2025

Assessorsgatan 6, 3 tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

76 m²

2,5 rum

5 960 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 495 000 kr+15 %

98 618 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Folkungagatan 101, 6/6tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

39 m²

2 rum

2 543 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 400 000 kr+21 %

112 821 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Heleneborgsgatan 20, 5 av 5 tr, Södermalm - Högalid, Stockholms kommun
  • Såld 12 jun. 2025

Heleneborgsgatan 20, 5 av 5 tr

Lägenhet
Södermalm - Högalid, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

46 m²

2 rum

3 350 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 950 000 kr+19 %

129 348 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 jun. 2025

Hjärnegatan 2, 4tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

80 m²

3 rum

4 543 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 10 750 000 kr+14 %

134 375 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Tavastgatan 31, Mariaberget, Stockholms kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Tavastgatan 31

Lägenhet
Mariaberget, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

68 m²

2,5 rum

1 862 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 750 000 kr+14 %

113 971 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Repslagargatan 9, Södermalm, Stockholms kommun
  • Såld 9 jun. 2025

Repslagargatan 9

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

57 m²

2 rum

4 692 kr/mån

Slutpris 6 360 000 kr+13 %

111 579 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jun. 2025

Hantverkargatan 44A, 3/3tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

88 m²

3 rum

6 600 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 10 600 000 kr+3 %

120 455 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 jun. 2025

Kapellgränd 6B

Lägenhet
Södermalm - Mosebacke, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

33 m²

2 rum

1 746 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 400 000 kr+17 %

133 333 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025

Högalidsgatan 32A, 2tr

Lägenhet
Södermalm - Högalid, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

31 m²

1 rum

1 619 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 850 000 kr+21 %

124 194 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Blekingegatan 31A, Södermalm - Katarina, Stockholms kommun
  • Såld 4 jun. 2025

Blekingegatan 31A

Lägenhet
Södermalm - Katarina, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

40 m²

2 rum

2 741 kr/mån

Slutpris 4 000 000 kr+7 %

100 000 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Tavastgatan 27, 3 tr, Södermalm - Mariaberget, Stockholms kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Tavastgatan 27, 3 tr

Lägenhet
Södermalm - Mariaberget, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

33 m²

2 rum

2 636 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 500 000 kr+23 %

136 364 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Bastugatan 27, 4 tr, Södermalm - Mariaberget, Stockholms kommun
  • Såld 2 jun. 2025

Bastugatan 27, 4 tr

Lägenhet
Södermalm - Mariaberget, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

25 m²

1 rum

1 363 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+31 %

152 000 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Stavsjövägen 36, Örby - Stureby - Enskede, Stockholms kommun
  • Såld 31 maj. 2025

Stavsjövägen 36

Villa
Örby - Stureby - Enskede, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

181+24 m²

8 rum

461 m²

Slutpris 7 995 000 kr±0 %
Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Sicklingsvägen 3, 3 tr, Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Sicklingsvägen 3, 3 tr

Lägenhet
Enskede - Gubbängen, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

25 m²

1 rum

1 650 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 175 000 kr+9 %

87 000 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Bastugatan 33, Södermalm - Mariaberget, Stockholms kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Bastugatan 33

Lägenhet
Södermalm - Mariaberget, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

48,4 m²

2 rum

2 348 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 200 000 kr+16 %

107 438 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Instrumentvägen 26, Aspudden - Örnsberg, Stockholms kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Instrumentvägen 26

Lägenhet
Aspudden - Örnsberg, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

74 m²

3 rum

3 706 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 440 000 kr+12 %

87 027 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Katarina Bangata 57

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

65 m²

3 rum

3 453 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 700 000 kr+16 %

118 462 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Birkagatan 25, 2,5 tr, Vasastan - Birkastan, Stockholms kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Birkagatan 25, 2,5 tr

Lägenhet
Vasastan - Birkastan, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

42 m²

2 rum

2 662 kr/mån

Slutpris 5 495 000 kr+16 %

130 833 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 maj. 2025

Krukmakargatan 31B

Lägenhet
Södermalm - Mariatorget, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

44 m²

2 rum

3 295 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 800 000 kr+16 %

109 091 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Fatburs brunnsgata 27, 5tr

Lägenhet
Södermalm, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

118 m²

5 rum

7 903 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 9 950 000 kr±0 %

84 322 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri

Visar 101 - 125 av 139