Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Tradition Mäkleri
Mäklare Beatrice Anderberg

Beatrice Anderberg

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Kungsholmsgatan 26, 1tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

82 m²

3 rum

3 764 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 11 800 000 kr+18 %

143 902 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Lindhagensgatan 106

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

59 m²

3 rum

4 276 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 580 000 kr+4 %

77 627 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jun. 2025

Norrbackagatan 26, 3tr

Lägenhet
Vasastan - Birkastan, Stockholms kommun
Tradition Mäkleri

72 m²

3 rum

3 537 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 8 475 000 kr+6 %

117 708 kr/m²

Tradition Mäkleri
Tradition Mäkleri

Visar 26 - 28 av 28