Hoppa till huvudinnehåll
Mäklare Sophie Grönberg

Sophie Grönberg

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Glanshammarsgatan 140, Ormkärr/Hagsätra, Stockholms kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Glanshammarsgatan 140

Radhus
Ormkärr/Hagsätra, Stockholms kommun

86,5 m²

4 rum

8 694 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 050 000 kr+1 %

46 821 kr/m²

Svenskt Mäklarcentrum AB
Årstavägen 97, 3 tr, Årsta, Stockholms kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Årstavägen 97, 3 tr

Lägenhet
Årsta, Stockholms kommun

54 m²

2 rum

4 311 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 800 000 kr-7 %

51 852 kr/m²

Svenskt Mäklarcentrum AB

Visar alla 2