Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Mäklare Fredrik Jakobsson

Fredrik Jakobsson

Om mig

Jag heter Fredrik Jakobsson och är franchisetagare samt registrerad fastighetsmäklare på Svenska Mäklarhuset i Vällingby/Hässelby/Spånga. Jag har arbetat som fastighetsmäklare sedan 2012 och sedan dess haft Västerort som min arbetsplats. Jag har själv valt att bosätta mig i Västerort något som ger mig en mycket god lokalkännedom och känsla för området jag förmedlar bostäder i, vilket mina kunder i sin tur självklart drar stor nytta av. Som fastighetsmäklare är jag engagerad och lyhörd och detta
Mäklarens försäljningar
1 rum lägenhet på Mörsilsgatan 8 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Mörsilsgatan 8 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Mörsilsgatan 8 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Mörsilsgatan 8 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Mörsilsgatan 8 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 5

Mörsilsgatan 8

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
Svenska Mäklarhuset Vällingby
1 795 000 kr
41 m²
1 rum
vån 3/3
3 514 kr/mån
43 780 kr/m²

Välkommen till denna mycket mysiga och hemtrevliga 1a med perfekt läge på Mörsilsgatan. Här har man direkt närhet till både Vällingby Centrum och grönskande naturområden. Lägenheten är optimalt planerad och belägen högst upp i huset, vilket ger en fantastisk utsikt från både kök, allrum och den stora balkongen belägen i soligt västerläge, här har man fin utsikt över områdets lummiga omgivningar. …

Premium
Balkong
Svenska Mäklarhuset Vällingby
Svenska Mäklarhuset Vällingby
2 rum lägenhet på Duvedsvägen 3 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Duvedsvägen 3 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Duvedsvägen 3 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Duvedsvägen 3 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Duvedsvägen 3 Vällingby Centrum, Stockholms kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:30

Duvedsvägen 3

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
Svenska Mäklarhuset Vällingby
1 895 000 kr
59 m²
2 rum
vån 1/3
5 770 kr/mån
32 119 kr/m²

Välkommen till denna hemtrevliga och mycket välplanerade tvåa om generösa 59 kvm på attraktiva Duvedsvägen 3. Här erbjuds ett stilrent och renoverat kök i öppen planlösning mot vardagsrummet en social och inbjudande yta som verkligen blir bostadens hjärta. Lägg därtill en rymlig balkong i soligt västerläge som förlänger vardagsrummet under årets varmare månader. Med bekvämt gångavstånd till…

Premium
Balkong
Svenska Mäklarhuset Vällingby
Svenska Mäklarhuset Vällingby
4 rum kedjehus på Tumultgränd 49 Vällingby - Kälvesta, Stockholms kommun - bild 1
4 rum kedjehus på Tumultgränd 49 Vällingby - Kälvesta, Stockholms kommun - bild 2
4 rum kedjehus på Tumultgränd 49 Vällingby - Kälvesta, Stockholms kommun - bild 3
4 rum kedjehus på Tumultgränd 49 Vällingby - Kälvesta, Stockholms kommun - bild 4
4 rum kedjehus på Tumultgränd 49 Vällingby - Kälvesta, Stockholms kommun - bild 5
Budgivning pågår

Tumultgränd 49

Radhus
Vällingby - Kälvesta, Stockholms kommun
Svenska Mäklarhuset Vällingby
3 995 000 kr
134 m²
4 rum
346 m² tomt

Välkommen till Tumultgränd 49 ett trivsamt och familjevänligt kedjehus beläget i hjärtat av omtyckta Kälvesta. Här bor du på en lugn och trygg återvändsgata där gemenskapen är påtaglig och barnen kan leka fritt mellan husen. Området präglas av grönska, närhet till natur och ett bekvämt vardagsliv med skolor, förskolor, service och goda kommunikationer inom räckhåll. Detta är ett hem med fina…

Premium
Svenska Mäklarhuset Vällingby
Svenska Mäklarhuset Vällingby