Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Mäklare Linnea Lindberg

Linnea Lindberg

Om mig

Som verksam fastighetsmäklare runt om i hela Uppsala län är min ambition att ge dig de bästa förutsättningarna för din kanske livs största affär. För att uppnå dessa förutsättningar kommer jag att ha fullt fokus, vara inkännande och uthållig genom att göra mitt absolut yttersta i varje moment. Dessa förutsättningar tycker jag är viktiga för att få dig att känna dig trygg genom processens alla delar. Oavsett när i tiden du planerar att sälja så är du varmt välkommen att kontakta mig.
Mäklarens försäljningar
Sävja, Uppsala kommun
Sön 17 maj kl 11:30

Ölandsresan 3D

Lägenhet
Sävja, Uppsala kommun
Svenska Mäklarhuset Uppsala
1 995 000 kr
79 m²
3 rum
vån 2/11
6 160 kr/mån
25 253 kr/m²
Balkong
Hiss
Svenska Mäklarhuset Uppsala
Svenska Mäklarhuset Uppsala
3 rum lägenhet på Gröna gatan 31D Salabacke, Uppsala kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Gröna gatan 31D Salabacke, Uppsala kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Gröna gatan 31D Salabacke, Uppsala kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Gröna gatan 31D Salabacke, Uppsala kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Gröna gatan 31D Salabacke, Uppsala kommun - bild 5
Sön 17 maj

Gröna gatan 31D

Lägenhet
Salabacke, Uppsala kommun
Svenska Mäklarhuset Uppsala
1 895 000 kr
75 m²
3 rum
vån 2/4
5 837 kr/mån
25 267 kr/m²

Varmt välkommen till populära Salabacke och denna välplanerade trerumslägenhet om 75 kvm, belägen högt upp i huset med fönster i två väderstreck. Här bor du i en stabil och välskött bostadsrättsförening med god ekonomi, ett bekvämt boende för dig som söker både trivsel och kvalitet. Bostaden nås via en rymlig och välkomnande hall med utmärkta förvaringsmöjligheter i praktisk klädkammare.…

Premium
Balkong
Svenska Mäklarhuset Uppsala
Svenska Mäklarhuset Uppsala
1 rum lägenhet på Gimogatan 11 B Norra Luthagen, Uppsala kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Gimogatan 11 B Norra Luthagen, Uppsala kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Gimogatan 11 B Norra Luthagen, Uppsala kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Gimogatan 11 B Norra Luthagen, Uppsala kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Gimogatan 11 B Norra Luthagen, Uppsala kommun - bild 5
Sön 17 maj

Gimogatan 11 B

Lägenhet
Norra Luthagen, Uppsala kommun
Svenska Mäklarhuset Uppsala
1 795 000 kr
37,5 m²
1 rum
vån 4/6
3 138 kr/mån
47 867 kr/m²

Här bor du i en välplanerad och smakfullt inredd 1:a i Norra Luthagen, nära till både centrum och grönområden! Planlösningen erbjuder en generös hall med smart förvaring i rymlig klädkammare och praktiskt klinkergolv. Det moderna ljusa köket som sammanfogas med vardagsrummet har ett fint ljusinsläpp från generösa fönsterpartier. Härifrån nås även den härliga balkongen som vetter ut mot den…

Premium
Balkong
Hiss
Svenska Mäklarhuset Uppsala
Svenska Mäklarhuset Uppsala

Visar alla 3