- Sök mäklare
- Svenska Mäklarhuset Tyresö
- Johanna Mikiver
Finalist
Årets Mäklarföretag
Guldhemmet 2025
Om mig
Att sälja eller köpa bostad är en av livets största affärer, då är det viktigt att känna förtroende för den som guidar dig genom den processen. Jag heter Johanna och är fastighetsmäklare med ett starkt hjärta för Tyresö. Jag jobbar inte bara här, utan för att jag själv är uppvuxen i kommunen vilket har gett mig bra lokalkännedom samt stort kontaktnät.
Jag känner till områdets smultronställen, skolor och bostadsmarknad.
Ni är varmt välkomna att kontakta mig ifall ni också går i säljtankar.
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Liljegränd 30
Trollbäcken, Tyresö kommun
69,5 m²
2 rum
Slutpris 2 100 000 kr±0 %
30 216 kr/m²
Svenska Mäklarhuset Tyresö

Herkulesvägen 28
Lindalen, Tyresö kommun
95 m²
4 rum
- Balkong
Slutpris 2 650 000 kr-2 %
27 895 kr/m²
Svenska Mäklarhuset Tyresö

Videvägen 78
Tyresö strand, Tyresö kommun
33,8 m²
1 rum
- Uteplats
- Hiss
Slutpris 1 340 000 kr-4 %
39 645 kr/m²
Svenska Mäklarhuset Tyresö

Lillvägen 8
Älta, Nacka kommun
48 m²
2 rum
- Uteplats
Slutpris 1 700 000 kr±0 %
35 417 kr/m²
Svenska Mäklarhuset Tyresö
Visar alla 4