Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Mäklare Safa Kvist

Safa Kvist

Om mig

Driftig och fokuserad lagspelare med stor känsla för affärer & förhandling med lång erfarenhet inom försäljningsbranschen. Vill man ha en ständigt tillgänglig mäklare med passion för sitt yrke är Safa valet. Med rötterna i Sundbyberg hanterar han både de centrala lägenheterna och fastigheterna i närområdet med bravur. Hungrig och målorienterad med nöjda kunder och rekommendationer som fokus. Vinnarskallen och tävlingsinsikten har han fötts med.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Bergshöjden 28 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bergshöjden 28 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bergshöjden 28 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bergshöjden 28 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bergshöjden 28 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 5

Bergshöjden 28

Lägenhet
Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Svenska Mäklarhuset Sundbyberg
1 495 000 kr
54 m²
2 rum
vån -1/4
4 410 kr/mån
27 685 kr/m²

Välkommen till en smakfullt renoverad och ytterst välplanerad tvåa om cirka 54 kvm – ett hem som verkligen erbjuder det lilla extra. Här möts du av en modern och stilren bostad med genomgående fina materialval och en inbjudande känsla som gör det lätt att trivas från första stund. Det sociala vardagsrummet bjuder in till både avkoppling och umgänge, med gott om plats för såväl soffgrupp som…

Premium
Uteplats
Hiss
Svenska Mäklarhuset Sundbyberg
Svenska Mäklarhuset Sundbyberg
6 rum villa på Ryttmästarvägen 57 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 1
6 rum villa på Ryttmästarvägen 57 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 2
6 rum villa på Ryttmästarvägen 57 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 3
6 rum villa på Ryttmästarvägen 57 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 4
6 rum villa på Ryttmästarvägen 57 Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 5

Ryttmästarvägen 57

Villa
Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Svenska Mäklarhuset Sundbyberg
8 495 000 kr
156 m²
6 rum
234 m² tomt

Välkommen till Ryttmästarvägen 57 – en ny oas för dig som drömmer om livet i en modern villa med naturen runt hörnet. Här växer ett exklusivt område fram för att förena stilren arkitektur, funktionell design och ett bekvämt boende i grönskande miljö. Huset erbjuder genomtänkta ytor, ljusa sociala rum och en egen trädgård. Flytta in och börja leva din dröm!

Premium
Svenska Mäklarhuset Sundbyberg
Svenska Mäklarhuset Sundbyberg

Visar alla 2