Hoppa till huvudinnehåll
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Mäklare Urban Lovesand

Urban Lovesand

Om mig

Med över 30 års erfarenhet av bostadsmarknaden i Solna erbjuder jag trygghet, engagemang och resultat. Jag arbetar med relativt få uppdrag åt gången, allt för att maximera slutpriset och ge dig en personlig affär i toppklass. Välkommen att kontakta mig för en framgångsrik bostadsförsäljning.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Backvägen 10

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Svenska Mäklarhuset Solna

76 m²

3,5 rum

4 109 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 100 000 kr

67 105 kr/m²

Svenska Mäklarhuset Solna
Svenska Mäklarhuset Solna
Backvägen 10, Råsunda, Solna kommun
  • Såld 31 mar. 2026

Backvägen 10

Lägenhet
Råsunda, Solna kommun
Svenska Mäklarhuset Solna

76 m²

3,5 rum

4 109 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 805 000 kr+15 %

63 224 kr/m²

Svenska Mäklarhuset Solna
Svenska Mäklarhuset Solna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 okt. 2025

Mäster Simons Väg 6A

Lägenhet
Ritorp, Solna kommun
Svenska Mäklarhuset Solna

63,5 m²

3 rum

6 394 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr±0 %

50 394 kr/m²

Svenska Mäklarhuset Solna
Svenska Mäklarhuset Solna

Visar alla 3