Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Växjö
Mäklare Johan Florå

Johan Florå

Om mig

Det allra bästa med mitt yrke är att få träffa så många olika människor och hjälpa till när det är dags att göra ditt livs största affär. Det är för mig ett stort privilegium! Om du anlitar mig så kommer jag alltid vara engagerad i just din situation, där du är viktigast! Tre ord som beskriver mig bra är affärsmässig, positiv och tillgänglig. Arbetar främst med villa, fritidshus & gårdar! Har även specialkompetens och vidareutbildat mig för förmedling av större jord -och- skogsfastigheter.
Mäklarens försäljningar
5 rum villa på Dragsnäs 9 Ramkvilla, Vetlanda kommun - bild 1
5 rum villa på Dragsnäs 9 Ramkvilla, Vetlanda kommun - bild 2
5 rum villa på Dragsnäs 9 Ramkvilla, Vetlanda kommun - bild 3
5 rum villa på Dragsnäs 9 Ramkvilla, Vetlanda kommun - bild 4
5 rum villa på Dragsnäs 9 Ramkvilla, Vetlanda kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Johan Florå

Svensk Fastighetsförmedling Växjö

Objektsbild
Kommande

Dragsnäs 9

Villa
Ramkvilla, Vetlanda kommun
Svensk Fastighetsförmedling Växjö
6 800 000 kr
211 + 60 m²
5 rum
6 982 m² tomt

Drömmer du om ett boende som erbjuder det lilla extra – och mer därtill? Ett eget båthus, privat sandstrand, gästhus med uthyrningsmöjlighet, vedeldad bastu (12 pers) med relaxrum precis vid sjökanten samt en stilfull villa med pool i orangeri? Lägg därtill en stor, arkitektritad trädgård med exklusiva växtval, automatiskt bevattningssystem med sjövatten och sjövattenutkastare – då har du funnit…

Max
Johan Florå
Johan FloråSvensk Fastighetsförmedling Växjö
Svensk Fastighetsförmedling Växjö
4 rum lägenhet på Drottninggatan 4 lgh 1104 Växjö Centrum, Växjö kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Drottninggatan 4 lgh 1104 Växjö Centrum, Växjö kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Drottninggatan 4 lgh 1104 Växjö Centrum, Växjö kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Drottninggatan 4 lgh 1104 Växjö Centrum, Växjö kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Drottninggatan 4 lgh 1104 Växjö Centrum, Växjö kommun - bild 5
Kommande

Drottninggatan 4 lgh 1104

Lägenhet
Växjö Centrum, Växjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Växjö
2 750 000 kr
104 m²
4 rum
vån 2
7 901 kr/mån
26 442 kr/m²

På Drottninggatan 4, centralt belägen precis intill Stationsområdet i Växjö finner vi denna fyrarummare om 104,2 kvm med välkomnade hall, tre sovrum, två helkaklade duschrum, separat tvättstuga med bra förvaring. Ett härligt kök från Vedum kombinerad med vardagsrum med utgång till inglasad balkong som blir som ett extra rum från tidig vår till sen höst. Här bor ni på ett av Växjös trevligare…

Premium
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Växjö
Svensk Fastighetsförmedling Växjö

Visar alla 2