Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Mäklare Douglas Salomon

Douglas Salomon

Om mig

Med ett stort intresse, engagemang & målmedvetenhet är jag beredd att ta mig an en av de största affärerna du gör i livet. För mig är det viktigaste att bidra med den kunskap som behövs under en fastighetsaffär för att du som kund ska vara så nöjd & trygg genom hela försäljningsprocessen att du skulle vilja anlita mig igen. Varmt välkommen att kontakta mig om du funderar på att sälja din bostad, behöver en värdering eller har andra frågor kring ditt byte av bostad.
Mäklarens försäljningar
14 rum villa på Ekegården, Englandsvägen 5 Blankaholm, Västerviks kommun - bild 1
14 rum villa på Ekegården, Englandsvägen 5 Blankaholm, Västerviks kommun - bild 2
14 rum villa på Ekegården, Englandsvägen 5 Blankaholm, Västerviks kommun - bild 3
14 rum villa på Ekegården, Englandsvägen 5 Blankaholm, Västerviks kommun - bild 4
14 rum villa på Ekegården, Englandsvägen 5 Blankaholm, Västerviks kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Douglas Salomon

Svensk Fastighetsförmedling Västervik

Objektsbild
Kommande

Ekegården, Englandsvägen 5

Villa
Blankaholm, Västerviks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
15 000 000 kr
470 + 194 m²
14 rum
6 600 m² tomt

Här erbjuds ett sällsynt tillfälle att förvärva en historisk och ståtlig fastighet om hela ca 470 m² boarea, fördelat på 14 rum och två kök, uppförd 1939. Med sin unika strandtomt om 6 600 m² och sitt rofyllda läge längst ut på en udde är detta ett hem som kombinerar integritet, havsnärhet och representativ elegans – en plats där land möter hav i absolut harmoni. Redan vid ankomsten möts du av…

Max
Balkong
Uteplats
Douglas Salomon
Douglas SalomonSvensk Fastighetsförmedling Västervik
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
7 rum villa på Sahultsvägen 1 Hjorted, Västerviks kommun - bild 1
7 rum villa på Sahultsvägen 1 Hjorted, Västerviks kommun - bild 2
7 rum villa på Sahultsvägen 1 Hjorted, Västerviks kommun - bild 3
Kommande

Sahultsvägen 1

Villa
Hjorted, Västerviks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
2 495 000 kr
150 m²
7 rum
2 746 m² tomt
Plus
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Fimmelstången, Västerviks kommun
Kommande

Björklundsgatan 3c

Lägenhet
Fimmelstången, Västerviks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
445 000 kr
33 m²
1 rum
vån 2/3
2 216 kr/mån
13 485 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Västervik
Svensk Fastighetsförmedling Västervik

Visar alla 3