Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Västerås

Svensk Fastighetsförmedling Västerås

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 mar. 2026

Skjutbanegatan 9c

Lägenhet
Haga, Västerås kommun

78,3 m²

3 rum

3 337 kr/mån

Slutpris 1 525 000 kr-2 %

19 476 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Dragverksgatan 38, Västerås, Västerås kommun
  • Såld 11 mar. 2026

Dragverksgatan 38

Villa
Västerås, Västerås kommun

114 m²

6 rum

412 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 325 000 kr+3 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026

Patentgatan 13

Lägenhet
Gideonsberg, Västerås kommun

43 m²

2 rum

3 198 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr-9 %

33 721 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 mar. 2026

Skyttegatan 5

Lägenhet
Haga, Västerås kommun

71 m²

2 rum

4 983 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 300 000 kr±0 %

18 310 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Flisavägen 50, Bjurhovda, Västerås kommun
  • Såld 5 mar. 2026

Flisavägen 50

Lägenhet
Bjurhovda, Västerås kommun

88,5 m²

4 rum

6 689 kr/mån

Slutpris 800 000 kr-6 %

9 040 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 mar. 2026

Flisavägen 58

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

88,5 m²

4 rum

6 689 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 850 000 kr-29 %

9 605 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Flisavägen 37

Lägenhet
Bjurhovda, Västerås kommun

39,9 m²

1 rum

3 021 kr/mån

Slutpris 380 000 kr-11 %

9 524 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 feb. 2026

Långmårtensgatan 5c

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

67 m²

3 rum

5 178 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 290 000 kr-8 %

19 254 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 feb. 2026

Furugatan 3B

Lägenhet
Haga, Västerås kommun

50,7 m²

2 rum

3 909 kr/mån

Slutpris 1 000 000 kr+1 %

19 724 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 feb. 2026

Skjutbanegatan 3A

Lägenhet
Haga, Västerås kommun

99,9 m²

4 rum

6 475 kr/mån

Slutpris 1 395 000 kr±0 %

13 964 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Odensvigatan 7, Västerås, Västerås kommun
  • Såld 15 feb. 2026

Odensvigatan 7

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

62,5 m²

2 rum

3 531 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 100 000 kr+23 %

17 600 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Flisavägen 18, Västerås, Västerås kommun
  • Såld 15 feb. 2026

Flisavägen 18

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

71,7 m²

2,5 rum

4 557 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 825 000 kr-3 %

11 506 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 feb. 2026

Kungsfågelgatan 25

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

51,9 m²

2 rum

3 867 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 400 000 kr-19 %

7 707 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Skultunavägen 18D, Centralt / Blåsbo, Västerås kommun
  • Såld 12 feb. 2026

Skultunavägen 18D

Lägenhet
Centralt / Blåsbo, Västerås kommun

64 m²

3 rum

4 008 kr/mån

Slutpris 2 050 000 kr-7 %

32 031 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Norra Skjutbanegatan 12D, Västerås, Västerås kommun
  • Såld 11 feb. 2026

Norra Skjutbanegatan 12D

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

59,5 m²

2 rum

3 645 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 095 000 kr-7 %

18 403 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 feb. 2026

Agnegatan 12C

Lägenhet
Centralt / Blåsbo, Västerås kommun

43,6 m²

2 rum

1 889 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 495 000 kr±0 %

34 289 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Kungsfågelgatan 51, Råby, Västerås kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Kungsfågelgatan 51

Lägenhet
Råby, Västerås kommun

51,9 m²

2 rum

3 945 kr/mån

Slutpris 390 000 kr-1 %

7 514 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Rotorvägen 4, Gideonsberg Asea-Stan, Västerås kommun
  • Såld 6 feb. 2026

Rotorvägen 4

Lägenhet
Gideonsberg Asea-Stan, Västerås kommun

77,5 m²

3 rum

5 238 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 010 000 kr-4 %

25 935 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Rönnoxelgatan 8, Råby, Västerås kommun
  • Såld 6 feb. 2026

Rönnoxelgatan 8

Lägenhet
Råby, Västerås kommun

86,5 m²

3 rum

6 443 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 720 000 kr+4 %

8 324 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 feb. 2026

Verksgatan 12a

Lägenhet
Lillåudden, Västerås kommun

39,5 m²

2 rum

3 231 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

40 380 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 feb. 2026

Morkullegatan 26

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

90 m²

3 rum

4 863 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 830 000 kr-2 %

9 222 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 jan. 2026

Viksängsgatan 44

Radhus
Viksäng, Västerås kommun

131 m²

5 rum

144 m²

Slutpris 3 550 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Labradorvägen 108, Södra Gryta, Västerås kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Labradorvägen 108

Lägenhet
Södra Gryta, Västerås kommun

105 m²

4 rum

6 241 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 995 000 kr+5 %

19 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jan. 2026

Lospånga 2

Villa
Västerås, Västerås kommun

125 m²

5 rum

2 484 m²

Slutpris 4 520 000 kr+13 %
Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Statorvägen 5, Västerås, Västerås kommun
  • Såld 14 jan. 2026

Statorvägen 5

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun

63 m²

2 rum

4 132 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 460 000 kr-2 %

23 175 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Västerås

Visar 26 - 50 av 153