Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Västerås
Mäklare Lucas Burenfjäll

Lucas Burenfjäll

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Stentorpsgatan 23B Malmaberg, Västerås kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Stentorpsgatan 23B Malmaberg, Västerås kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Stentorpsgatan 23B Malmaberg, Västerås kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Stentorpsgatan 23B Malmaberg, Västerås kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Stentorpsgatan 23B Malmaberg, Västerås kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:00

Stentorpsgatan 23B

Lägenhet
Malmaberg, Västerås kommun
1 100 000 kr
56,5 m²
2 rum
vån 1
3 522 kr/mån
19 469 kr/m²

Välkommen till Stentorpsgatan 23B, en trivsam och välplanerad lägenhet på första våningen med balkong i söderläge. Här möts du av ett hem som är både fräscht och inbjudande, där köket samt ytskikten i vardagsrum och sovrum nyligen genomgått en renovering. Planlösningen är genomtänkt med ett rymligt vardagsrum som leder ut till den härliga balkongen med fantastiskt solläge där du kan njuta av…

Premium
Centrala Västerås, Västerås kommun
Tis 19 maj kl 17:00

Knutsgatan 11B

Lägenhet
Centrala Västerås, Västerås kommun
2 195 000 kr
60 m²
2 rum
vån 2
3 854 kr/mån
36 583 kr/m²
Västerås, Västerås kommun
Mån 18 maj kl 17:00

Bomansgatan 16B

Lägenhet
Västerås, Västerås kommun
895 000 kr
38 m²
2 rum
vån 1
2 966 kr/mån
23 553 kr/m²

Visar alla 3