Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Mäklare Johanna Rådahl

Johanna Rådahl

Om mig

Jag har arbetat som fastighetsmäklare sedan 2010 och har under hela tiden varit på Svensk Fastighetsförmedling i Varberg. Jag är uppvuxen på Karlberg i Varberg och sedan många år tillbaka bor jag, min sambo och våra två döttrar på Mariedal. När tid ges är jag gärna på familjens ställe ute i Åkulla där vi njuter och umgås med nära och kära samtidigt som vi renoverar för fullt.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Sandstensbacken 47, Breared, Varbergs kommun
  • Såld 23 jan. 2026

Sandstensbacken 47

Lägenhet
Breared, Varbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Varberg

94 m²

3 rum

7 288 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 330 000 kr+6 %

24 787 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 sep. 2025

Trönningebjärsvägen

Lägenhet
Varberg, Varbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Varberg

71 m²

3 rum

4 950 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 2 590 000 kr-7 %

36 479 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Arboretumgatan 5, Träslövs Trädgårdsstad, Varbergs kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Arboretumgatan 5

Lägenhet
Träslövs Trädgårdsstad, Varbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Varberg

70 m²

3 rum

4 889 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

37 071 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Vallinsvägen 34F, Träslövs Trädgårdsstad, Varbergs kommun
  • Såld 16 aug. 2025

Vallinsvägen 34F

Lägenhet
Träslövs Trädgårdsstad, Varbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Varberg

54 m²

2 rum

3 608 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 050 000 kr-11 %

37 963 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Svensk Fastighetsförmedling Varberg

Visar alla 4