Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Mäklare Joackim Möller

Joackim Möller

Om mig

Hej! Idag arbetar jag som fastighetsmäklare och har erfarenhet inom försäljning sedan 17 år. Min ambition som fastighetsmäklare på Svensk Fastighetsförmedling är att ha lika nöjda säljare som köpare i varje affär. Det kommer jag att uppnå med ett stort engagemang, vara lyhörd och ha viljan för att hitta den bästa lösningen. Jag är en person som ger allt och brinner för att nå bästa resultat. Vill du veta mer? Hör gärna av dig! Jag hoppas vi ses.
Mäklarens försäljningar
3 rum villa på Tennisvägen 6 Väröbacka, Varbergs kommun - bild 1
3 rum villa på Tennisvägen 6 Väröbacka, Varbergs kommun - bild 2
3 rum villa på Tennisvägen 6 Väröbacka, Varbergs kommun - bild 3
3 rum villa på Tennisvägen 6 Väröbacka, Varbergs kommun - bild 4
3 rum villa på Tennisvägen 6 Väröbacka, Varbergs kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 12:30

Tennisvägen 6

Villa
Väröbacka, Varbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
3 950 000 kr
70 + 38 m²
3 rum
1 414 m² tomt

Välkommen till ett trivsamt och välplanerat boende i omtyckta Gloppe med närhet till havet och en livsstil som präglas av lugn, natur och bekvämlighet. Här bor ni med en kort promenad ner till havet samtidigt som fastigheten erbjuder ett komplett och genomtänkt boende med många mervärden. Fastigheten består av ett stilrent och lättskött hus om 70 kvm, ett påkostat Attefallshus om 20 kvm samt ett…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
5 rum villa på Getterövägen 9 Getterön, Varbergs kommun - bild 1
5 rum villa på Getterövägen 9 Getterön, Varbergs kommun - bild 2
5 rum villa på Getterövägen 9 Getterön, Varbergs kommun - bild 3
5 rum villa på Getterövägen 9 Getterön, Varbergs kommun - bild 4
5 rum villa på Getterövägen 9 Getterön, Varbergs kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Getterövägen 9

Villa
Getterön, Varbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
4 995 000 kr
89 + 14 m²
5 rum
1 210 m² tomt

Välkommen till Getterövägen 9 - ett rymligt fritidshus med stor charm och möjligheter! Här erbjuds ett generöst fritidsboende med gott om plats för familj och vänner. Huset rymmer hela fyra sovrum, vilket gör det perfekt för er som söker ett sommarställe där många kan samlas och skapa minnen tillsammans. Bostaden har ett stort och ljust vardagsrum med härlig takhöjd och plats för både matgrupp…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
gård utan jordbruk på Skällåkra 7 Väröbacka, Varbergs kommun - bild 1
gård utan jordbruk på Skällåkra 7 Väröbacka, Varbergs kommun - bild 2
gård utan jordbruk på Skällåkra 7 Väröbacka, Varbergs kommun - bild 3
gård utan jordbruk på Skällåkra 7 Väröbacka, Varbergs kommun - bild 4
gård utan jordbruk på Skällåkra 7 Väröbacka, Varbergs kommun - bild 5
Lör 16 maj kl 11:00

Skällåkra 7

Gård/Skog
Väröbacka, Varbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
3 695 000 kr
4 280 m² tomt

Drömmer ni om lugnet på landet utan att ge avkall på närheten till havet? Då har ni hittat rätt. Längst in på en stillsam grusväg väntar denna charmiga gård, en plats där avskildhet, natur och frihet möts i perfekt harmoni. Här bor ni på en generös tomt om hela 4 280 kvm med öppna ytor som bjuder in till både avkoppling och framtidsdrömmar. Oavsett om ni vill odla, skapa en lummig trädgård eller…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
6 rum villa på Klastorps by 69 Klastorp, Varbergs kommun - bild 1
6 rum villa på Klastorps by 69 Klastorp, Varbergs kommun - bild 2
6 rum villa på Klastorps by 69 Klastorp, Varbergs kommun - bild 3
6 rum villa på Klastorps by 69 Klastorp, Varbergs kommun - bild 4
6 rum villa på Klastorps by 69 Klastorp, Varbergs kommun - bild 5
Budgivning pågår
Sön 24 maj kl 12:00

Klastorps by 69

Villa
Klastorp, Varbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
4 995 000 kr
142 m²
6 rum
7 463 m² tomt

Välkommen till Klastorps by 69! Här erbjuds en charmig en och en halvplansvilla om 142kvm med källare som kombinerar hemtrevligt boende med generösa utrymmen för hobby eller verksamhet. På entréplan möts du av ett trivsamt kök, ett rymligt vardagsrum, ett helkaklat badrum, ett sovrum samt ett kontor/sovrum. Här finns också ett uterum som förlänger sommaren. En trappa upp väntar två sovrum,…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
tomt på Brogård 2 Tvååker, Varbergs kommun - bild 1
tomt på Brogård 2 Tvååker, Varbergs kommun - bild 2
tomt på Brogård 2 Tvååker, Varbergs kommun - bild 3
tomt på Brogård 2 Tvååker, Varbergs kommun - bild 4
tomt på Brogård 2 Tvååker, Varbergs kommun - bild 5

Brogård 2

Tomt
Tvååker, Varbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
895 000 kr

Nu finns möjlighet att förvärva en tomt om ca 1600 kvm i den natursköna och lugna miljön i Tvååker. Här får du möjlighet att bygga ditt drömhus på en plats omgiven av ett lugnt och naturskönt landskap, med en fantastisk utsikt över de omgivande vidderna. Tomten erbjuder ett fridfullt och avkopplande boende, perfekt för dig som vill bo nära naturen. I närheten finner du Björkäng, med en vacker…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
tomt på Klastorps by tomt 2 Varberg, Varbergs kommun - bild 1
tomt på Klastorps by tomt 2 Varberg, Varbergs kommun - bild 2
tomt på Klastorps by tomt 2 Varberg, Varbergs kommun - bild 3

Klastorps by tomt 2

Tomt
Varberg, Varbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
1 200 000 kr
2 322 m²
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
tomt på Klastorps by tomt  1 Varberg, Varbergs kommun - bild 1
tomt på Klastorps by tomt  1 Varberg, Varbergs kommun - bild 2
tomt på Klastorps by tomt  1 Varberg, Varbergs kommun - bild 3

Klastorps by tomt 1

Tomt
Varberg, Varbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
1 200 000 kr
2 203 m²
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
2 rum lägenhet på Gårdsåkersvägen 34 Tvååker, Varbergs kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Gårdsåkersvägen 34 Tvååker, Varbergs kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Gårdsåkersvägen 34 Tvååker, Varbergs kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Gårdsåkersvägen 34 Tvååker, Varbergs kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Gårdsåkersvägen 34 Tvååker, Varbergs kommun - bild 5

Gårdsåkersvägen 34

Lägenhet
Tvååker, Varbergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
1 995 000 kr
47,6 m²
2 rum
vån 1/2
2 613 kr/mån
41 912 kr/m²

Denna ljusa och trivsamma markplanslägenhet erbjuder en härlig kombination av komfort och funktionalitet. Med fina uteplatser får du underbara platser för avkoppling och socialt umgänge under varma sommarkvällar, med utsikt mot föreningens grönskande innergård. Interiören är välplanerad med rymliga ytor och smarta förvaringslösningar i form av inbyggda garderober och klädkammare. Det ljusa köket…

Premium
Energieffektiv
Svensk Fastighetsförmedling Varberg
Svensk Fastighetsförmedling Varberg

Visar alla 8