Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Korsebergsvägen 3B, Nabbensberg, Vänersborgs kommun
  • Såld 19 dec. 2025

Korsebergsvägen 3B

Lägenhet
Nabbensberg, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

68,3 m²

2 rum

4 743 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 695 000 kr±0 %

24 817 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Belfragegatan 33, Mariero, Vänersborgs kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Belfragegatan 33

Lägenhet
Mariero, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

74,5 m²

3 rum

5 681 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 725 000 kr-9 %

9 732 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Tomtevägen 31, Vänersborg, Vänersborgs kommun
  • Såld 28 nov. 2025

Tomtevägen 31

Villa
Vänersborg, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

115+115 m²

7 rum

875 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 800 000 kr+27 %
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Kyrkogatan 3, Vänersborg, Vänersborgs kommun
  • Såld 27 nov. 2025

Kyrkogatan 3

Lägenhet
Vänersborg, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

98 m²

4 rum

6 527 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-3 %

16 327 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Flanaden 28, Torpa, Vänersborgs kommun
  • Såld 26 nov. 2025

Flanaden 28

Lägenhet
Torpa, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

61 m²

2 rum

5 680 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 120 000 kr±0 %

1 967 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Kronogatan 4B, Nordstan, Vänersborgs kommun
  • Såld 17 nov. 2025

Kronogatan 4B

Lägenhet
Nordstan, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

64 m²

2 rum

3 453 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 000 000 kr+5 %

15 625 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Poppelvägen 62, Vänersborg, Vänersborgs kommun
  • Såld 17 nov. 2025

Poppelvägen 62

Lägenhet
Vänersborg, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

72 m²

3 rum

6 215 kr/mån

Slutpris 325 000 kr-2 %

4 514 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Stadsgårdsvägen 12, Vänersborg, Vänersborgs kommun
  • Såld 13 nov. 2025

Stadsgårdsvägen 12

Lägenhet
Vänersborg, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

77 m²

3 rum

4 634 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 350 000 kr-3 %

17 532 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Siggestorpsvägen 28, Vargön, Vänersborgs kommun
  • Såld 7 nov. 2025

Siggestorpsvägen 28

Villa
Vargön, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

110+45 m²

4 rum

1 435 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 925 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Kvarnvägen 5, Botered, Vänersborgs kommun
  • Såld 2 nov. 2025

Kvarnvägen 5

Villa
Botered, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

108+71 m²

6 rum

1 330 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 450 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Kungsgatan 27, Vänersborg, Vänersborgs kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Kungsgatan 27

Lägenhet
Vänersborg, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

25 m²

1 rum

1 954 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 370 000 kr-6 %

14 800 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Bokgatan 4, Torpa, Vänersborgs kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Bokgatan 4

Lägenhet
Torpa, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

81,5 m²

3 rum

6 786 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 295 000 kr±0 %

3 620 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Slåttergatan 37, Vänersborg, Vänersborgs kommun
  • Såld 19 okt. 2025

Slåttergatan 37

Lägenhet
Vänersborg, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

105 m²

4 rum

7 102 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 050 000 kr-2 %

10 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Stadsgårdsvägen 1D, Holmängen, Vänersborgs kommun
  • Såld 19 okt. 2025

Stadsgårdsvägen 1D

Lägenhet
Holmängen, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

82,4 m²

4 rum

6 140 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 525 000 kr-4 %

18 507 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 okt. 2025

Nygatan 14B

Lägenhet
Nordstan, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

33 m²

1 rum

2 546 kr/mån

Slutpris 595 000 kr±0 %

18 030 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Lantgårdsvägen 13D, Holmängen, Vänersborgs kommun
  • Såld 16 okt. 2025

Lantgårdsvägen 13D

Lägenhet
Holmängen, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

110 m²

5 rum

6 465 kr/mån

Slutpris 2 200 000 kr±0 %

20 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Björkholmsgatan 1B, Holmängen, Vänersborgs kommun
  • Såld 14 okt. 2025

Björkholmsgatan 1B

Lägenhet
Holmängen, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

77 m²

2 rum

5 139 kr/mån

Slutpris 1 000 000 kr+12 %

12 987 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Hästängegatan 56, Onsjö, Vänersborgs kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Hästängegatan 56

Lägenhet
Onsjö, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

107,7 m²

4 rum

6 167 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 600 000 kr+16 %

14 856 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Björkholmsgatan 5F, Holmängen, Vänersborgs kommun
  • Såld 29 sep. 2025

Björkholmsgatan 5F

Lägenhet
Holmängen, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

90,5 m²

3 rum

5 881 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 100 000 kr+23 %

12 155 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Edsgatan 49, Nordstan, Vänersborgs kommun
  • Såld 28 sep. 2025

Edsgatan 49

Lägenhet
Nordstan, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

59 m²

2 rum

4 007 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 080 000 kr±0 %

18 305 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Hovslagargatan 25, Onsjö, Vänersborgs kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Hovslagargatan 25

Lägenhet
Onsjö, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

91 m²

4 rum

3 983 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr+25 %

16 484 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Lyckhemsgatan 27, Lyckhem, Vänersborgs kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Lyckhemsgatan 27

Villa
Lyckhem, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

116+62 m²

4 rum

546 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr+19 %
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Ekelundsvägen 6, Vargön, Vänersborgs kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Ekelundsvägen 6

Villa
Vargön, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

125+81 m²

5 rum

756 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 310 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Edsgatan 24A, Nordstan, Vänersborgs kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Edsgatan 24A

Lägenhet
Nordstan, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

85 m²

3 rum

7 765 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 195 000 kr±0 %

25 824 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Kronogatan 4F, Nordstan, Vänersborgs kommun
  • Såld 12 sep. 2025

Kronogatan 4F

Lägenhet
Nordstan, Vänersborgs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

36,5 m²

1 rum

2 296 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 710 000 kr+9 %

19 452 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg
Svensk Fastighetsförmedling Vänersborg

Visar 26 - 50 av 81