Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Mäklare Stefan Berglund

Stefan Berglund

Om mig

Jag heter Stefan Berglund och har arbetat som mäklare i Hässelby/Vällingby/Spånga sedan 2005. Jag bor i ett hus i Hässelby tillsammans med min familj så jag är en mycket bra ambassadör för området. Jag är noggrann, pålitlig och har gedigen erfarenhet av yrket vilket är en riktigt bra grund för en lyckad bostadsaffär!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Gränsvägen 178, Solhem, Stockholms kommun
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
StefanBerglund

Gränsvägen 178

Lägenhet
Solhem, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga

70 m²

2 rum

4 683 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 425 000 kr+11 %

34 643 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Langelandsgatan 11, Kista, Stockholms kommun
  • Såld 24 apr. 2026
profilfoto på mäklare
StefanBerglund

Langelandsgatan 11

Lägenhet
Kista, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga

76,5 m²

3 rum

6 478 kr/mån

Slutpris 2 000 000 kr

26 144 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Dagsverksvägen 221, Sundby, Stockholms kommun
  • Såld 2 apr. 2026
profilfoto på mäklare
StefanBerglund

Dagsverksvägen 221

Lägenhet
Sundby, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga

61,5 m²

2 rum

4 052 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 090 000 kr+10 %

33 984 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Rädisvägen 80A, Hässelby Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 27 mar. 2026
profilfoto på mäklare
StefanBerglund

Rädisvägen 80A

Lägenhet
Hässelby Villastad, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga

65 m²

2 rum

4 293 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 800 000 kr±0 %

27 692 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Narviksgatan 17, Husby, Stockholms kommun
  • Såld 16 mar. 2026
profilfoto på mäklare
StefanBerglund

Narviksgatan 17

Lägenhet
Husby, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga

65 m²

2 rum

4 898 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 050 000 kr-4 %

16 154 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Logvägen 79, Spånga, Stockholms kommun
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
StefanBerglund

Logvägen 79

Lägenhet
Spånga, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga

42 m²

2 rum

3 324 kr/mån

Slutpris 1 800 000 kr

42 857 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Melongatan 22, Hässelby Strand, Stockholms kommun
  • Såld 19 jan. 2026
profilfoto på mäklare
StefanBerglund

Melongatan 22

Lägenhet
Hässelby Strand, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga

37 m²

1 rum

3 709 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 400 000 kr-3 %

37 838 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Grantoppsgränd 86, Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 9 nov. 2025
profilfoto på mäklare
StefanBerglund

Grantoppsgränd 86

Radhus
Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga

117+20 m²

5 rum

183 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 300 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Trolle-Bondes gata 7, Nälsta, Stockholms kommun
  • Såld 29 okt. 2025
profilfoto på mäklare
StefanBerglund

Trolle-Bondes gata 7

Lägenhet
Nälsta, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga

58 m²

2 rum

4 448 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 250 000 kr+3 %

38 793 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Barnhemsvägen 56, Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
  • Såld 2 jul. 2025
profilfoto på mäklare
StefanBerglund

Barnhemsvägen 56

Radhus
Hässelby Norra Villastad, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga

139 m²

6 rum

347 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 100 000 kr+3 %
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Brunflogatan 27, Råcksta, Stockholms kommun
  • Såld 23 jun. 2025
profilfoto på mäklare
StefanBerglund

Brunflogatan 27

Villa
Råcksta, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga

64+64 m²

5 rum

736 m²

Slutpris 6 200 000 kr+7 %
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga

Visar alla 11