Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Mäklare Camilla Alfredsson

Camilla Alfredsson

Om mig

Jag har arbetat som mäklare i 15 år, varav de senaste 10 åren här i Vällingby, Hässelby & Spånga. Inför varje bostadsförsäljning jobbar jag strategiskt för att uppnå två mål. Det första är ett högt slutpris och det andra är att ni som mina säljare, samt den slutgiltiga köparen, väljer att rekommendera mig vidare. Med över 200 kundomdömen är jag väldigt stolt över mina utmärkelser och mitt snittbetyg på 4.9 av 5.0. Läs gärna mer på Reco.se Varmt välkommen att slå mig en signal!
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Inspektorsbacken 5 Nälsta, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Inspektorsbacken 5 Nälsta, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Inspektorsbacken 5 Nälsta, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Inspektorsbacken 5 Nälsta, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Inspektorsbacken 5 Nälsta, Stockholms kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 12:15

Inspektorsbacken 5

Lägenhet
Nälsta, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
2 975 000 kr
68 + 18 m²
3 rum
7 641 kr/mån
43 750 kr/m²

Välkommen till denna charmig etagelägenhet med härlig radhuskänsla! Denna trerummare om totalt 86 kvm (68 kvm boyta samt cirka 18 kvm biyta) erbjuder ett trivsamt boende med egen entré och parkeringsplats i anslutning. Invändigt möts du av en inbjudande hall och ett ljust, öppet trapphus som elegant binder samman bostadens våningsplan. En trappa ner ligger det första sovrummet med praktisk…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
4 rum radhus på Soprangränd 66 Kälvesta, Stockholms kommun - bild 1
4 rum radhus på Soprangränd 66 Kälvesta, Stockholms kommun - bild 2
4 rum radhus på Soprangränd 66 Kälvesta, Stockholms kommun - bild 3
4 rum radhus på Soprangränd 66 Kälvesta, Stockholms kommun - bild 4
4 rum radhus på Soprangränd 66 Kälvesta, Stockholms kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 13:30

Soprangränd 66

Radhus
Kälvesta, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
4 495 000 kr
110 m²
4 rum
384 m² tomt

Välkommen till populära Soprangränd och detta underbara gavelradhus med en generös tomtyta om 384 kvm. Läget i området är ett av de absolut bästa och känslan av ett fristående hus infinner sig snabbt tack vare den stora, öppna tomten som omger bostaden. Här möts du av en trivsam framsida med farstukvist och ett praktiskt externt förråd. Den öppna gräsmattan löper runt huset och leder vidare till…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
6 rum radhus på Rädisvägen 113 Hässelby Villastad, Stockholms kommun - bild 1
6 rum radhus på Rädisvägen 113 Hässelby Villastad, Stockholms kommun - bild 2
6 rum radhus på Rädisvägen 113 Hässelby Villastad, Stockholms kommun - bild 3
6 rum radhus på Rädisvägen 113 Hässelby Villastad, Stockholms kommun - bild 4
6 rum radhus på Rädisvägen 113 Hässelby Villastad, Stockholms kommun - bild 5
Sön 24 maj kl 15:00

Rädisvägen 113

Radhus
Hässelby Villastad, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
4 275 000 kr
134 + 65 m²
6 rum
166 m² tomt

Välkommen till detta väl omhändertagna radhus med genuin 70-talscharm i familjära Hässelby Villastad. Här bor ni längs lugna, barnvänliga gator där barnen tryggt kan cykla fritt och enkelt ta sig runt. Huset har enbart haft en enda ägare, vilket syns och genomsyrar hela bostaden som är totalt 205 kvm (137 + 68 ) fördelat på tre plan. Hemmet präglas av tidstypiska detaljer som ger en varm och…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
3 rum lägenhet på Salagatan 15 Solhem, Stockholms kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Salagatan 15 Solhem, Stockholms kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Salagatan 15 Solhem, Stockholms kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Salagatan 15 Solhem, Stockholms kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Salagatan 15 Solhem, Stockholms kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 14:15

Salagatan 15

Lägenhet
Solhem, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
2 675 000 kr
79,5 m²
3 rum
vån 1/4
6 967 kr/mån
33 648 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och välplanerade 3:a om 79,5 kvm på Salagatan 15. Bostaden ligger i ett hus från 2003 och har haft endast en ägare sedan byggåret, vilket märks i det väl omhändertagna skicket. Lägenheten erbjuder vidare smarta och välplanerade kvadratmeter där stora fönsterpartier släpper in rikligt med dagsljus samtidigt som läget ger ett insynsskyddat och privat boende. Här möts du…

Premium
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
Sön 17 maj kl 13:00

Kirunagatan 17

Lägenhet
Vällingby Centrum, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
2 595 000 kr
71 m²
2 rum
vån 6/9
6 177 kr/mån
36 549 kr/m²
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
2 rum lägenhet på Hanstavägen 94, vån 4 av 7 Kista Gård, Stockholms kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Hanstavägen 94, vån 4 av 7 Kista Gård, Stockholms kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Hanstavägen 94, vån 4 av 7 Kista Gård, Stockholms kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Hanstavägen 94, vån 4 av 7 Kista Gård, Stockholms kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Hanstavägen 94, vån 4 av 7 Kista Gård, Stockholms kommun - bild 5
Budgivning pågår

Hanstavägen 94, vån 4 av 7

Lägenhet
Kista Gård, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
1 995 000 kr
59,5 m²
2 rum
vån 4/7
3 977 kr/mån
33 529 kr/m²

Letar du efter en större tvåa i modern stil, härligt ljusinsläpp och allt du behöver inom räckhåll? Då har du hittat rätt! Välkommen till denna välplanerade och stilrena lägenhet om generösa 59,5 kvm – större än de flesta tvåor i området. Här bor du i ett populärt och insynsskyddat läge på Hanstavägen 94 med en solig balkong i västerläge, perfekt för eftermiddagskaffe och kvällssol. Bostaden…

Premium
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga
Svensk Fastighetsförmedling Vällingby/Hässelby/Spånga

Visar alla 6